Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
YENİ NESİL YATIRIM TAVSİYELERİ

O
ozzakademi Konu Sahibi
2 ay (0 mesaj)
Herkese selamlar
1.5 sene önce bir youtube de eğitim kanalı açtım kanal tuttu 33 bine yakın aboneye ulaştı . Parada kazandırmaya başladı yıllık 15 bin gibi bir geliri var. İlk başta para kazandırmaz diyordum ama bu işlerde para olduğuna inandırdı kanal beni :)))
Bu günlerde malum okullar kapalı kanal durgun bende farklı şeyler yapayım dedim.
Kanalı büyütürken farklı yatırımlar planlıyorum mesela mobil oyun yaptırarak yayınlamak ve kanalım üzerinden tanıtımını ön sıralara çıkmasını sağlamak .
Mobil oyun dışında kanalımın rüzgarı ile ne tür şeylere yatırım yaparak gelir elde edebilirim sizce.Borsa altın dolar bitcoin gibi şeyleri biliyorum onlar hariç lütfen.
Dediğim gibi teknoloji yeterliliğim yok para ile yaptıracağım bir çok şeyi ve ciddi ciddi kendi markamı oluşturmak istiyorum bir çok alanda.
Şimdilik ilk etapta kanalımın kazancı olan 15 bin tl bütçe ile başlayacağım duruma göre önümü gördükçe rakamı yükselteceğimDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.