Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yeni Kasa Almam Gerekir mi?

M moonquad Konu Sahibi
11 ay (2846 mesaj)
Arkadaşlar şuan kullandığım kasa zalman z11 neo kasası ama şöyle bir sıkıntım var kasa artık günümüze göre olan pc bileşenleri için kablo saklaması yetersiz kaldığını düşünüyorum. Neden böyle düşündüm çünkü kasanın arka kapağını kapatabilmem için gerçekten zorlamam gerekiyor yoksa imkanı yok kapanmıyor. Bu nedenden dolayı hava akışı iyi olan ve kablo saklaması güzel olan bir kasa almam gerekir mi? diye düşünmeye başladım. Bu aralar araştırmalarım sonucunda Cooler Master TD500 Mesh kasasını oldukça beğendim. Sizlerinde fikirlerini almak istediğim için konu açtım.

Cooler Master MasterBox TD500 Siyah ARGB 4x120mm Fanlı, Fiyatı (hepsiburada.com)

< Resime gitmek için tıklayın >
E ehhalil
11 ay (2854 mesaj)
Bence öne sürdüğünüz gerekçe pek önemli değil ama siz sağ kapağı zırt pırt açıp kapatıyorsanız ve bu işlem sırasında yaşadığınız zorluk sizi bezdirmiş ise kasayı değiştirebilirsiniz tabii ki.

Diğer yandan öne sürdüğünüz gerekçenin yanı sıra başka bir gerekçeniz (daha gösterişli bir kasa almak gibi bir niyet) varsa tamamen keyfinize ve bütçenize kalmış bir durum var demektir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.