Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
6
Cevap
356
Tıklama
0
Öne Çıkarma
yeni bir seriye başlamak istiyorum

Y Young Sinatra Konu Sahibi
9 yıl (5774 mesaj)
arkadaşlar 2 gün önce Jokeri bitirdim, çok güzeldi, ondan önce de marvel avengers falan okumuştum, şimdi yeni bir seriye başlamak istiyorum, manga dışında önerileriniz neler, ben walking dead'e başlamayı düşünüyordum
S sigma6
9 yıl (97 mesaj)
walking dead'i tavsiye ederim, sıkılmazsın. ayrıca seri olmasa da watchmen de çok sağlamdır, hem epey de uzun yani walking dead'in 9 cildini daha kısa sürede okuduydum spiderman'i de okuyabilirsin mesela, marmara çizgiden çıkıyor şu aralar, yeni bir gün cildiyle de yeniden başladı zaten örümceğin maceraları..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D dbalci
9 yıl (18 mesaj)
green lantern okuyabilirsin bence filmi her ne kadar dandik olsa da çizgi romanları sağlamdır.Green lantern okuycaksan tales of the green lantern corps ya da rebirth ile başlayabilirsin. The Flash'i de tavsiye ederim onda da born to run'dan başlayabilirsin


Bu mesaja 1 cevap geldi.

L legendezut
9 yıl (134 mesaj)
DC evren sıfırladı faydalan derim ben. Yeni Justice League ve Batman baya sağlam. Animal Man de çok güzel olmuş.
C cgrtzl14
9 yıl (9 mesaj)
Eger bulabilirsen tommiks oku derim cok surukleyici< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

D delton
9 yıl (1168 mesaj)
Barbarlar, savaş, mitoloji gibi ilginiz varsa Conan okuyun derim ama eski çizgi romanlardandır. Yayınevleri çıkartıyor mu bilmiyorum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E emmesen
9 yıl (3399 mesaj)
WatchmenDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.