Bu konudaki kullanıcılar: 4 misafir, 1 mobil kullanıcı
9123
Cevap
438011
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (457. sayfa)

S sen_md
geçen ay (51 mesaj)
Merhaba, servise gitmeniz şart değil aslında. Aynı sorun bende de yılda birkaç kez oluyordu, su ekleyip devam ediyordum. Devirdaim pompası değişecek dediler. Bakımda değişti. Sonra tekrar oldu tabii ki, çünkü pompa ile ilgisi yok. Uzun yol vs yapınca -muhtemelen genleşip soğuduğu için- o kabın alt kısmındaki borunun ordan sızdırıyor. O yüzden su seviyesi oraya kadar azalıyor. O borunun bağlandığı kısma bir tane basit plastik kablo kelepçelerinden atınca benimki düzeldi. Bir daha da bu azalma sorununu yaşamadım.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @snoppy

E eapantherea
geçen ay (2504 mesaj)
Ucuzunu al gitsin hocam< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @bilal.37

E eapantherea
geçen ay (2504 mesaj)
Hocam bir tane kaliteli iyi bir markadan alin antifiriz enkleyin kendiniz< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @snoppy

S snoppy
geçen ay (2022 mesaj)
Kendim eklerim eklemesine ama başka bir problem de olabilir düşüncesiyle yine de servise götürdüm. Lifte kaldırıp baktılar sızıntı vs. yok. Biraz ekleme yaptılar, sonrasında servisten çıktım.

İşin ilginç yanı dün uyarı verirken bugün sabah çalıştırdığımda uyarı vermedi ve servise götürdüğümde seviye yükselmişti :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.