Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
95
Tıklama
0
Öne Çıkarma
YEMEKSEPETİ EN UYGUN FİYAT

İ
istherap85 Konu Sahibi
4 yıl (2 mesaj)
DURUM : ONLİNE


!!! YEMEK SEPETİ 20/10 TL İNDİRİM İÇEREN HESAP KULLANIMI SADECE 2.5 TL
PAZARLIK İÇEREN MESAJLARA CEVAP VERİLMEYECEKTİR.SON KULLANIM 16 TEMMUZ,KULLANILAN HESAP GERİ ALINIR .
!!! TRENDYOL.COM'da gecerli TUM SIPARISLERDE Kargo Bedava sadece (1 TL)
ALT LİMİT YOKTUR NE ALIRSANIZ ALIN KARGO ÜCRETİ YOK.ÖDEME: ENPARA,NUVO, TEB, ZİRAAT, HALKBANKSistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istherap85 -- 8 Temmuz 2016; 18:05:05 >

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 YEMEKSEPETİ EN UYGUN FİYAT [b]DURUM : [color=#FF3300]ONLİNE [/color] !!! YEMEK SEPETİ 20/10 TL İNDİRİM İÇEREN HESAP KULLANIMI SADECE [color=#FF3300]2.5 TL[/color] PAZARLIK İÇEREN MESAJLARA CEVAP VERİLMEYECEKTİR. [color=#FF3300] [/color] SON KULLANIM 16 TEMMUZ,KULLANILAN HESAP GERİ ALINIR . !!! [color=#330066]TRENDYOL.COM&#39;da gecerli TUM SIPARISLERDE Kargo Bedava sadece[/color] [color=#FF3300](1 TL) [/color] ALT LİMİT YOKTUR NE ALIRSANIZ ALIN KARGO ÜCRETİ YOK. ÖDEME: ENPARA,NUVO, TEB, ZİRAAT, HALKBANK [/color][/b] [hr][size=2][b][color=red]Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.[/color][/b][/size]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara, Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Öne Çıkar 0 oy


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.