Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
243
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yemek sepeti 20TL hediye kupon 12 TL ye Satılık

C
Cadillac89 Konu Sahibi
3 yıl (0 mesaj)
Vodafone yanimda uygulamasindan kazandigim, yemeksepetinde gecerli 20TLlik kupon 12TLye satiliktir...

Kampanya kapsamında Yemeksepeti'nde 20 TL indirim sunulacaktır. Aboneler kampanya şifresini Yemeksepeti üzerinde satın alma aşamasında yemeksepeti.com üzerinde “Kuponum Var” alanına, Yemeksepeti mobil uygulaması üzerinde ise Kupon/Fırsat alanına girerek kampanyadan faydalanırlar.  Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Şifreler Yemeksepeti üzerinde ödeme tipi olarak online ödeme kabul eden tüm restoranlarda online ödeme seçeneği ile geçerlidir. İndirim şifresi Joker indirimi ile birlikte kullanılamaz; ancak Yemeksepeti’ndeki diğer indirimlerle birleştirilebilir. Diğer kuponlarla birleştirilemez. Bir şifre birden fazla kez kullanılamaz. Kuponun nakde çevrilmesi mümkün değildir. İndirim tutarının sepet tutarını aşması durumunda aradaki fark kupon veya nakit olarak ayrıca talep edilemez. İptal edilen siparişlerde kupon iadesi en geç 48 saat içerisinde gerçekleşecektir. Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Yemeksepeti ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
    Bu başlık altında yer alan tüm ilanlar; 1 İlana Git 01 Ocak 0001 12:00
1
1Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 0 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 0 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satıldı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Öne Çıkar 0 oyC
Cadillac89 Konu Sahibi
3 yıl (0 mesaj)
SATILDI.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C
Cadillac89 Konu Sahibi
3 yıl (0 mesaj)
SATILDI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.