Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
271
Tıklama
1
Öne Çıkarma
YazılımBudur'un Dolandırıcı Olması
D
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Kısa bir süre önce YazılımBudur sitesinden Windows 10 Pro lisans anahtarı aldım ancak bu anahtar kurulum ekranında çalışmadı. Bana gönderdikleri anahtarın Ekim ayında başka bir bilgisayarda etkinleştirildiğini fark ettim. Üstüne üstlük bu anahtarın bir kısmını arama motorunda aratınca başkası tarafından uzun süre önce bir forumda paylaşıldığını fark ettim. Hem sitelerindeki canlı destekten hem de telefon numaralarından yeni bir lisans anahtarı göndermelerini istemek için ulaşmaya çalışıyorum ama geri dönüş yapmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dildo Baggins -- 13 Aralık 2020; 12:18:32 >

D
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

YazılımBudur gün içerisinde yeni bir lisans anahtarı göndererek sorunu giderdi.M
2 yıl
Çavuş

Ekim 2020 de aldığım key, sistemimi yeniledikten (anakart, işlemci, harddisk değişti) sonra yeni kurduğum Windows ta çalışmıyor, ne yapmalıyım?


Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
2 yıl
Yüzbaşı

Oem keyse key anakarta gomulu oldugyndan yapabilecegin bir sey oldugunu sanmiyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @major_a
M
2 yıl
Çavuş

Dijital lisans key diye geçiyorDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.