Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
655
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yaşı Geçmiş Olupta 2. Üniversite Düşünenler Platformu!!! :))

S sener35 Konu Sahibi
10 yıl (336 mesaj)
arkadaşlar ben 2003 lise çıkışlıyım ve 2003 de Ege matematik bölümünü kazandım ve 2008 de ingilizce hazırlıkla birlikte 5 yılda bitirdim.2008 de askere gittim kpss falan derken havaalanında çok iyi bir işim var.ve aklıma 2 . üniversite okumak geldi.bu sene tekrar öss ye aman pardon ygs ye girdim ve ygs4 ve ygs5 den ham 376 puan aldım.diploma notum:4,78 idi.
hedeflerim arasında ygs ile alım yapan öğretmenlik bölümleri var.bakalım nasip neresi olacak.
bir forumda dolaşırken 2. üni okuyacak arkadaşların yaşı dikkatimi çekti ve çoğunun benden küçük olduğunu gördüm.ben 86 doğumluyum:) egeden mezun olduktan sonra da 2 sene ücretli öğretmenlik yapmıştım liselerde.şimdi o aklıma geldi.sen git 93-94-95 lilere öğretmen ol şimdide gir ygs ye sınıf arkadaşı ol:)) olacak iş mi?bi de bu kızların sana hayranlık duyması aşık olması falan olayları da vardı öğretmenken şimdi olmaz galiba öle bişey;))
var mı böyle yaşı kemale eripte tekrar 2. üniversiteyi okumak isteyen arkadaşlar??:))DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.