Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
8
Cevap
215
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yalova'da haftasonu tatili

O OSINOS Konu Sahibi
4 yıl (373 mesaj)
Herkese merhaba...

Eşimle beraber bir haftasonu yalova'ya gitmek istiyoruz. Gezme , yeme içme vs.. Bunun için otel - mekan tavsiye edebilecek arkadaşlardan öneri bekliyorum. Hangi otel uygun ve kalınabilirdir ( bir gecelik için 500 TL otel parası vermek gereksiz , ucuz olsun , temiz olsun , wifi , duş olsun vs yeterli )..

"Rezervasyona gerek yok abi ,sen git pansiyon filan dolu ortalık kolundan tutup çekiyorlar zaten" gibi bir durum da vardır diye tahmin ediyorum.. Öyle mi yapmak daha mantıklı , yoksa gitmeden yer ayarlamak mı. Öneri ve tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.
R Rovaniemi
4 yıl (397 mesaj)
Termale gidin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @ALEXİST

S Scorpioleo
4 yıl (3301 mesaj)
Günlük ev de bakabilirsin daha ucuza gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F FootballAlveS
4 yıl (36 mesaj)
Termal yolu üzerinde Lova hotel var, kaliteli bi oteldir. Geceliği 120 lira sanırım. Onun dışında termalde kalabilirsiniz. Ama orası biraz daha pahalı olur normal otellere göre, dediğiniz gibi 500 tl civarı çıkabilir cebinizden. Ama öyle ahım şahım bir otel istemiyoruz, normal bir otel olsun biz gezip tozarız diyorsanız, merkezde oteller var fena değiller. Uygulama oteli var kalınabiliyorsa.
O OSINOS Konu Sahibi
4 yıl (373 mesaj)
Tekrar selamlar.. Cevaplar için teşekkürler.. Bu termal sitesine girince orada 3 tane otel ismi veriyor. çınar otel ve bir-iki tane daha.. onlardan birinde kalıcam muhtemelen.. sanırım belediyeye bağlı oteller. fiyatlarına baktım o kadar da uçuk değildi..
0 01001101
4 yıl (3042 mesaj)
bugün yalova termal in açık havuzuna geldik, güzeldi. şimdi döneceğim, günü birlik geldik.bu açık ve sıcak havuzu karlı havada da yapmak gerek aslında :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

O OSINOS Konu Sahibi
4 yıl (373 mesaj)
Bir gidelim bakıcaz inş..
Bu mesajda bahsedilenler: @01001101

F freedom058
4 yıl (1101 mesaj)
gittinizmi hocam nerede kaldınız
O OSINOS Konu Sahibi
4 yıl (373 mesaj)
Henüz gidemedik arkadaşlar. Misafir durumları oldu. Gidince muhakkak buraya not bırakıcam. Bizden sonraki nesil de faydalansın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.