Bu konudaki kullanıcılar: 5 misafir, 2 mobil kullanıcı
412
Cevap
0
Tıklama
76
Öne Çıkarma
Cevap: Yakuza 0 Türkçe Yama (22. sayfa)

F FORZAFATHER
4 ay (6035 mesaj)
Bu oyunu oynayın, oynatın.
B bthn03
4 ay (22 mesaj)
Oyunu şimdi sizin Türkçe yamanızla bitirdim. Ne kadar teşekkür etsem az. İlk Türkçe oynadığım Yakuza oyunu oldu ve serideki hikayesini de en çok beğendiğim oyun oldu. Umarım serinin diğer oyunlarını da Türkçe'ye çeviren arkadaşlarımız olur da herkese ulaşabilir böyle güzel oyunlar.
A Amethystr06
3 ay (9 mesaj)
@ajira 3. link patlamış düzeltir misiniz
Bu mesajda bahsedilenler: @ajira

H harunefetr
3 ay (822 mesaj)
Yamayı yükledim. Skill agacı keşke Türkçe olsaymış dedim sadece onun dışında yama iyiye benziyor. En yakın zamanda bagış atarım. Teşekkürler.
P PandaDH
2 ay (1 mesaj)
@ajira Hocam selamlar, bu oyunun dosyalarını düzenlemeyi nasıl yaptınız? Bu çeviri işlerini çok seviyor ve ilgilenmek istiyorum fakat hangi dosya nasıl düzenlenir en ufak bir bilgim yok, eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu mesajda bahsedilenler: @ajira

S Shaman0635
2 ay (2 mesaj)
@ajira 3. link patlamış lütfen düzeltir misin?
Bu mesajda bahsedilenler: @ajira

S Sirinle Beni Sirin Baba
2 ay (946 mesaj)
Menüler ingilizce onun dışında bir sorun göremedim. Oyun güzel ancak beni sarmadı, ara sahneler harici seslendirme yok. Klavyede kontroller kötü. Haritada yapılabilecek şeyler kısıtlı. Beklentim gta seviyesinde olunca aradığımı bulamadım.

Çeviri için teşekkürler, türkçe karakter sorunu falan yaşamadım. gayet iyi çevrilmiş, hikaye çok net şekilde anlaşılıyor.
D Dark7
4 hafta (499 mesaj)
Çok teşekkürler.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.