Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
354
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Xperia Companion Yedekten Geri Yükleme Sorunu
F
6 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Eskiden kullandığım Sony Xperia Z3 Compact telefonunu Xperia Companion ile full yedekledim. Z3 Compact telefonu KVK servisine kısmi dokunmatik arızasından dolayı servise verdim ve serviste bana sıfır Xperia Z5 Compact telefon verdi.

Bu kullandığım yazılım ile Z3 Compact'taki yedekleri Z5 Compact'a geri yükliyemiyorum. Yedekleri ana ekranda görünüyordu fakat yedekler bilgisayarda olmasına rağmen yazılım yedeği görmüyor. Daha önce böyle bi sorunla karşılaşan oldumu.
Çözümü nedir bilen varmı arkadaşlar? Sony Türkiyeyi aradım fakat destek hattından kimseye ulaşamadım.C
6 yıl
Yüzbaşı

Z5c ile z3c yazılımı farklı olduğundan dolayı geri yükleyemezsiniz, telefonu hangi kvk ya verdiniz??< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
C
6 yıl
Yarbay

Yedek diyor siz yazılım farkı diyorsunuz. Arkadaş rehber uygulama vb yedeklerden bahsediyor yazılımla ne alakası var< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

F
6 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Xperia Companion ile tüm Sony cihazları tanınır ve buradan yedek veya geri yükleme yapabilirsiniz. Xperia Z5 Compact telefonuna zaten tanıyor fakat daha önce aldığım yedeği görmüyor! Yazılımdan deneme amaçlı z5 compact yedek aldım aldıktan sonra ekranın sol tarafında yedeği gördü ve yedeklerin tutulduğu klasörü buldum daha önce aldığım z3 compact yedeğide mevcut anlatabildinmi?
Bu mesajda bahsedilenler: @concortt
F
6 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Çözdüm...Xperia Transfer sekmesi altındaki menüden seçiyorsunuz ordan görünüyor yedekler.

Bu arada Sony müşteri hizmetlerine çözümü bulmadan aradım ve uzman olarak çalışanlarda bilmiyor. Telefondaki uzmanda geri yükleme seçeneği altından görünmesi lazım felan dedi. :)
Bu mesajda bahsedilenler: @CorelDraw04
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.