Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
148
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Xp de modem sorunu

Y YasiN® Konu Sahibi
19 yıl (2208 mesaj)
Conexant modemi xp de tanıtamadım. Orjinal cdsi var elimde win2k driverini gosteriyorum. Olmuyor. Standart modem olrak goruyor. Hayır Çalışsa sorun yok. Aranıyor diyor ama ses soluk çıkmıyor. eğer Xp kullanıp da modemin driverini bulan varsa. Hangi site olduğunu soyleyebilirlermi. Arkadaşın Hem harici hem dahili modemide tanı tamamış Creative ve apache. acaba Bu sorun xp deki bir hastalıkmı?

YASİNDOGAN
R RCRICOS
19 yıl (1155 mesaj)
yasin olm o modemi tanıtamazsın sen.yol paramı çek gelip yapiim.

taceddin
C CA
19 yıl (44 mesaj)
Valla modem XP'de en önemli problem. Bende Motorola modemi tanitamamistim. XP uptadede bu konuyla ilgili hiçbir sey yok sanki hersey normalmis gibi ama onun disinda ne takarsan saniyesinde kendi görüp yüklüyor sorunsuz.

Sevgiler
M Mertkan
19 yıl (3674 mesaj)
Arakadaşlar benim yüklediğim WinXP modemi hemen gördü ve şu anda gayet iyi anlaşıyorlar.Lütfen WinXP'yi hemen kötülemeyelim. Sadece biraz daha araştırıp doğru driverlerı bulalım.

Lgs at ten & two
M MagicDeath
19 yıl (3496 mesaj)
Heh apache modem de(İnt.)Win Xp de ben internete girdim..Win2000 driverleri ile..Sorun çıkmamıştı ama creative için birşey diyemem.Win2000 driverlerini denedin mi ikisinde de?

Flamingo S.R.L
www.flamingo.ro
E EviLL
19 yıl (290 mesaj)
valla benim modem de conexant ama xp yi yükleyince kendi tanıyor modemi generic diye tanıyor. zaten conexant ın sitesindeki driver ı yükleyince de öyle görünüyor yani sorun yok.http://www.conexant.com/default.sph/SaServletEngine.class/Web/driverdownload/driverdownload.jsp adres bu modem driver assistance a tıkla bi kaç driver var .benimki hsf olduğu için onu çektim. sen de çek dene.

napcan imzayıDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.