Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
841
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Xiaomi ProCut: Yapay zeka fotoğraf kırpmada ne kadar başarılı?
E
2 ay
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Xiaomi ProCut: Yapay zeka fotoğraf kırpmada ne kadar başarılı?Xiaomi 12T ve 12T Pro, resmi olarak tanıtıldı. Xiaomi 12T Pro, profesyonel kalitede kameralara sahip. Çığır açan donanım ve Xiaomi’nin kendi gelişmiş yapay zeka algoritmalarıyla desteklenen profesyonel seviyede 200MP görüntüleme sistemine sahip olan 12T Pro, Xiaomi’nin kamera örneklerine göre yüksek netlik, etkileyici gece fotoğrafçılığı, hızlı odaklama ile mükemmel görüntüler sunuyor.Ayrıca Bkz.Xiaomi’nin CEO’su 200 megapiksel kameralı telefonları eleştirdiÇeşitli optimizasyonlarla birlikte düşük ışık koşullarında veya hızlı hareket objeleri çekerken odağı kaybetmeden ince detaylar yakalanabiliyor. Kamera ayrıca, net portreler çekmeniz için sensör içi 2x yakınlaştırma özelliğine sahip. 8K video kaydına izin veren kamera, birçok özellikle geliyor. Xiaomi ProCut ve Ultra burst, fotoğrafa akıllıca kırpma işlemi uygulayarak profesyonel görünümlü içerikler oluşturmanızı sağlıyor.Xiaomi ProCut: Yapay zeka fotoğraf kırpmada ne kadar başarılı?Kalite kaybı olmuyorMega çözünürlük sayesinde 200MP Xiaomi ProCut, orijinal 200 megapiksel fotoğraflarınıza kalite kaybı olmadan beş farklı en boy oranında kırpma işlemi uyguluyor. Fotoğrafı yatay, dikey veya kare formatında kırparak arka planı optimize ediyor. ProCut, yalnızca farklı en boy oranları oluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda fotoğraftaki iki farklı kişiyi algılayabiliyor ve akıllı estetik algoritmasına dayalı olarak ayrı fotoğraflarda görüntüyü doğru bir şekilde kırpabiliyor.Makine öğrenimi algoritmalarını kullanıyorXiaomi ProCut makine öğrenimi ve yapay zeka destekli bir özellik. Xiaomi, bu özelliği geliştirirken sanatsal öğelerle ilişkili milyonlarca temel arka plan verisinin incelendiğini söylüyor.Xiaomi, farklı kompozisyon teknikleri hakkında bilgisi olmayan kullanıcılar için karmaşık bir sahnenin çekilmesinde ProCut’ın katkısının olacağını belirtiyor.Xiaomi ProCut, her pikseli dikkatlice tarayarak fotoğrafta görünen farklı obje türlerini hızlı bir şekilde algılayabiliyor ve yeniden oluşturup 4:3, 16:9, 1:1, 3:4 gibi farklı en boy oranında kırpabiliyor.

 Haberi Portalda Gör

M
2 ay
Onbaşı

11T pro alacaktım merakla bunu bekliyorum artık eğer fiyatı 25 bin altında olursa kaçırmam alırım< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

K
2 ay
Yüzbaşı

X
2 ay
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

Yetmez! 200000000mp olsun
Evet neden olmasın bu şekilde kayıpsız kesilecekse?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.