Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
28
Cevap
0
Tıklama
14
Öne Çıkarma
Cevap: Xiaomi Mi Mix 4'ün tasarımı ve teknik özellikleri ortaya çıktı (2. sayfa)

O onkuba
geçen hafta (4516 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: BLasTeaR

yan dokunma hassasiyetlerini genişletirsen, elin ekrana değse de tepki vermez.
Benim telefonumda öyle bir ayar yok.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


K Kartal Göz
geçen hafta (14320 mesaj)
Sonunda ekran altına gömülü kameralı bir telefon gördük. Ulen Mi Mix önceden ne popüler ne dikkat çekici ve ne heyecan verici telefondu bea! Yeni cihaz alamasak da yine de ekran altı kamerasıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Ekonomimiz sürünmese aslında yine aynı hevesi yaşatırdı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


W WinteR
6 gün (6414 mesaj)
Mix serisisi her zaman iyidir. Yalnız çerçeve çok hassas, Mix 2 sahibiyim 3 yıldır bir saat kılıfsız kullanamadım. Bu cihazlara darbelere dayanıklılık da getirilse sanırım son nokta olur.
K kingofpotatoes
6 gün (628 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Kaçak cihaz alıp IMEI attırın. Veya yurt dışında yaşayan tanıdığınız varsa yada yurt dışına tur vs ile gittiğinizde alın IMEI attırıp kullanın. Bu devlete haraç ödemeyin.
O iş bitti. Geçmiş olsun. Xiaomi kilit koyuyor artık cihazlara.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

- -BraveHeart-
6 gün (3322 mesaj)
Başka IMEI atılan cihaz alınabilir. Veya o vergi parasına 1 telefon daha alırsın değiştire değiştire kullanırsın. Vergi vereceğine elinde 1 tane daha cihaz olur.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kingofpotatoes

S sevecen69
5 gün (3052 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: makine26

eski telefonun imesini yeni baska telefona transfer mümkün mü
3310 un bile imesini atarsınız problem yok. Eski kırık kullanılmayan telefon olması yeterli. Xiaominin her telefonuna imei atılmıyor modelden modele değişiyor.
D DH Misafiri
5 gün (74106 mesaj)
Mi Mix 3 ten kullanıyorum. Piyasaya sürüldüğünde düşünmeden alırım.

D DH Misafiri
5 gün (74106 mesaj)
Markanın şov telefonu. Parası bol olup, sıkıntı çıkarsa kafaya takmadan yenileyebilecekler almalı. Bu telefonda amaç mümkün olan son teknolojiyi kullanmak. Sorunsuzluk ilk kaygı değil. Bize göre değil.

K kingofpotatoes
3 gün (628 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Başka IMEI atılan cihaz alınabilir. Veya o vergi parasına 1 telefon daha alırsın değiştire değiştire kullanırsın. Vergi vereceğine elinde 1 tane daha cihaz olur.
Bildiğim kadarıyla OnePlus'ta henüz kilit yok. İnsanlar oraya yönelecektir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.