Bu konudaki kullanıcılar: 4 misafir, 3 mobil kullanıcı
7412
Cevap
188065
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Xiaomi Mi Band [ANA KONU]

S
Sıkörtıl Konu Sahibi
6 yıl (829 mesaj)
Mi Band Ana Konusuna Hoşgeldiniz

< Resime gitmek için tıklayın >


Mi Band nedir?

Günlük spor aktivitelerinizi ve uykunuzu düzenli olarak takip edebileceğiniz ve telefonunuza gelen bildirimleri alabileceğiniz bir spor bilekliğidir.

Nasıl Kullanılır? Neler Yapılabilir?
Gerekli olan Mi Fit uygulamasını Play Store, Apple Store veya diğer kaynaklardan edindikten sonra bluetooth üzerinden eşleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.
Günlük kaç adım attığınızı, ne kadar yürüdüğünüzü ve koştuğunuzu, kaç kalori yaktığınızı ve bu kalorilerin hangi yiyeceklere eşdeğer olduğunu öğrenebilir öte yandan günlük ne kadar uyuduğunuzu ve bu sürenin ne kadarının derin uykuda, hafif uykuda veya uyanık halde geçtiğini takip edebilirsiniz. Ayrıca telefonunuz destekliyorsa akıllı kilit özelliğiyle bilekliğinizle ekran kilidinizi girmek zorunda kalmadan telefonunuzu açıp kapatabilirsiniz.
İsterseniz uygulamanın modifiye edilmiş olan bildirim versiyonunu indirerek istediğiniz uygulamadan (titreşim süresi, led yanma süresi ve led rengini belirleyerek) bildirimlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak uygulamanın alarm özelliğiyle güne bilekliğinizin titreşimleriyle gözünüzü açabilirsiniz.


ÖNEMLİ

Şuanda cihaza ait 3 versiyon bulunmakta ve bunlar Mi Band, Mi Band 2 ve Mi Band 1S Pulse modelleridir. Mi Band modeli ilk ve renkli LED kullanılan modeldir. Mi Band 2 ise ilk modeldeki renkli LEDlerin kaldırılması ve batarya performansının arttırılmasıyla güncelleştirilmiş versiyondur. Mi Band 1S Pulse nabız ölçere sahip olan beyaz LED sahibi modeldir. Siparişlerinizi verirken bu konulara dikkat etmeniz önerilir.

Ürünün Özellikleri:
Günlük Spor Aktiviteleri Takibi
Günlük Uyku Takibi
Akıllı Kilit
Akıllı Alarm
Su Geçirmez (IP67 Sertifikası)
Ultra Hafif Yalnızca 5 Gram
%100 Alüminyum Yüzey ve Polikarbon Kaplama
41mAh Lityum Polimer Batarya

Ürün Gereksinimleri:
Bluetooth 4.0
Android 4.4 ve üstü
iOS 7 ve üstü

< Resime gitmek için tıklayın >

Kutu içeriği çok zengin olmamakla beraber ürün sade bir kutu içerisinde bileklik, şarj aleti ve Çince kullanım kılavuzu ile geliyor. Standart olarak siyah bileklikle gelen ürünümüze istersek daha sonradan farklı renklerde bileklikleri de tercih edebiliriz. İsterseniz bu şekilde, kendi zevkinize göre renk seçiminizi yapabilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >

Mi Band'ın rakiplerine karşı en büyük avantajı fiyatı. Uygun fiyatlı olması muadillerine göre bir adım öne çıkarıyor. Bunun yanı sıra cihazda ekran olmaması batarya konusunda şu andaki birçok bilekliğe göre büyük avantaj sağlıyor. Tek şarjla 30 güne kadar kullanılabileceğini söyleniyor. Bunu bir yandanda Bluetooth 4.0 ile beraber gelen düşük enerji tüketme özelliğine de borçlu.

< Resime gitmek için tıklayın >

Sade ve basit bir arayüze ve sahip olan Mi Fit uygulamasında istediğiniz ne varsa kolayca ulaşabilirsiniz.


< Resime gitmek için tıklayın >

Günlük adım hedefinizin ne kadarını tamamladığınızı öğrenmek isterseniz resimde gösterildiği şekilde kolunuzu kaldırabilirsiniz. Eğer 1 ışık yanıp sönüyorsa hangi ışığın yanıp söndüğüne bağlı olarak günlük hedefinize ne kadar ulaştığınızı öğrenebilirsiniz. İlk ışık yanıp sönüyorsa günlük hedefinizin 1/3 ünden daha az yürümüşsünüz demektir. İkinci ışık yanıp sönüyorsa 1/3 ünü tamamlamış ve eğer üçüncü ışık yanıp sönüyorsa günlük hedefinizin 2/3 ünü tamamlamışsınız demektir. Eğer bütün ışıklar yanıyor ve sönmüyorsa hedefinize ulaşmışsınız demektir.
Play Store:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health&hl=tr
Apple Store:https://apps.apple.com/us/app/mi-fit/id938688461

Mi Band/Pulse- İngilizce Miui Forumu
http://en.miui.com/forum-81-1.html

Ürün İncelemesi ve Ayrıntılarıyla Sık Sorulan Sorular: (@PLATINIUM ve @llhermesll'e Teşekkürler)
http://forum.donanimhaber.com/m_102114067/tm.htm

Akıllı Kilit Hakkında
Akıllı kilit özelliği maalesef her telefonda çalışmıyor. MIUI işletim sistemli telefonlarda [Mi 3, Mi 4 vs], Android Lollipop işletim sisteminde ve bazı Android Kit Kat işletim sistemlerinde çalışıyor [Cyanegon Mod vs]
Akıllı kilit özelliğinde mesafe özelliği bütün telefonlarda mevcut değil maalesef. Şu anda bildiğimiz Sony Xperia Z serisinde var.

Telefonunuzda Akıllı Kilit özelliği Yoksa Xposed Installer ile aktif etmek (Root Gerektirir):
http://forum.donanimhaber.com/m_102840537/tm.htm


< Resime gitmek için tıklayın >
Xiaomi Mi Band Sıcak Fırsatlar:

http://forum.donanimhaber.com/m_101546612/f_//tm.htm

Miui Türkiye Resmi Satış Sitesi
http://market.miuiturkiye.net/

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >


Kutu Açılımı ve Kullanıcı İncelemesi : (@JoeyBane ' e teşekkürler)

Videoyu izlemek için tıklayınız

Videoyu izlemek için tıklayınızSık Sorulan Sorular

#Mi Band bize ne sunabilir?
Bileklik sizi adımlarınız, yürüdüğünüz mesafe, yaktığınız kalori ve uyku kaliteniz hakkında bilgilendirir; içinde var olan akıllı alarmıyla uyanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, telefonunuza çağrı geldiğinde titreşimle uyarı almanızı ve şifrenizi girmek zorunda kalmadan ekran kilidinizi açmanızada imkan verir.
Uygulamanın bildirim sürümünü indirmeniz halinde SMS veya sosyal ağlardan bildirimler almanıza da imkan verir.

#Mi Band'ı tam dolu bataryayla ne kadar kullanabilirim?
Bilekliğin şarjı tam ise 30 ile 60 güne kadar kullanabilirsiniz. Bu tamamiyle sizin nasıl ve hangi uygulama ile kullandığınıza bağlıdır. Eğer siz bildirim versiyonu olan uygulamayı kullanırsanız bu size daha çok batarya tüketimi olarak geri dönecektir.

#Mi Band'ın suya karşı dayanıklılığı var mı?
Mi Band IP67 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahiptir. İsterseniz duş veya banyo esnasında takabilirsiniz fakat her ihtimale karşı çok fazla suyla birlikte bulundurmamak en iyisi olacaktır.

#Mi Band için başka bileklik kayışları var mı?
Şuanda piyasada farklı renklerde bileklikler bulunmaktadır fakat bunlarında şekli genel itibariyle orijinaliyle aynıdır. Piyasada satılanlar arasında orijinal renkli bilekliklerin yanında sahteleri de çok fazla bulunmaktadır. Satın alırken bunada dikkat etmelisiniz. Kullanıldığı madde açısından sağlığınızı riske atmamanız için en iyisi budur. Orijinal bilekliklerin iç kısmında metal tokanın yanında "designed by xiaomi" yazmaktadır. Ayrıca Xiaomi tarafından deri bilekliklerin tanıtımları ortaya çıkarıldı fakat ne zaman satışa sunulacağı hakkında hiç bir bilgi verilmedi maalesef.

#Mi Band'ı sürekli telefona bağlı tutmak zorunda mıyız?
Hayır böyle bir zorunluluğunuz yok. İlk eşleştirmeden sonra içerisindeki hafızası sayesinde 10 güne kadar kayıtları tutabilir. Siz tekrar bağlantı kurduğunuz anda verileri Xiaomi'nin bulut sistemine aktaracak ve orada biriktirmeye devam edecektir. İsterseniz sadece o günün akşamı yaptıklarınızı takip etmek için kullanabilir veya sonraki gün için alarmınızı kurduktan sonra telefonunuzla bağlantısını kesebilirsiniz.

Bağlantı ve Bilekliği Arama

#Bilekliği bilgisayarımdan kullanabilir miyim?
Eğer bilgisayarınızda Android emulator ve Bluetooth 4.0 varsa kullanabilirsiniz. Ancak bazı bluetooth adaptörleri desteklemiyor olabilir bu konuda denemeden bilemeyiz.

#Aynı telefonda iki tane Mi Band kullanabilri miyim?
Maalesef hayır. Bileklik sadece bir Mi hesabıyla eşleşebiliyor ve bu yüzden ikinci Mi hesabına ihtiyaç duyuyorsunuz.

#Mi Band'ımı telefonuma bağlayamadım. Ne yapmalıyım?
-Uygulamada söylenen talimatlara göre tekrar eşleştirmeyi deneyin.
-Cihazı şarj ederken eşleştirmeyi deneyin.
-Daha eski Mi Fit uygulamasını yükleyerek eşletirmeyi deneyin.
-Yakınlardaki bluetooth cihazlarını uzaklaştırıp deneyin.

Uygulama ve Kayıt

#Uygulama içerisinden kayıt olamazsam ne yapmalıyım?
https://account.xiaomi.com/pass/register adresinden kaydolabilirsiniz. Eğer SMS ile kayıt olmak istemezseniz e-posta adresinizlede kullanabilirsiniz.

#Mi Band istatistiklerimi Google Fit/S Health/MyFitnessPal vb. uygulamalarla eşleştirebilir miyim?
Google Fit ile uyumlu hale getirilmiştir. Kullanabilirsiniz.

#Uygulama içerisinde rekor, hedef vb. var mı?
Evet. İsterseniz belirlediğiniz hedeflerle her gün kendi rekorunuzu yeniden kırabilirsiniz. İsterseniz bunu sosyal ortamda paylaşabilirsiniz.

#Ayarlar içerisinde neden sağ ve sol el seçeneği var?
Günlük hedefinize ne derecede ulaştığınızı göstermeye dair olan hareketi doğru şekilde algılayabilmesi için bu seçenekler var.

#Hedefime ne derecede ulaştığımı nasıl öğrenebilirim?
->https://www.youtube.com/watch?v=OteHkcrH17c&feature=youtu.be

#El seçme menüsünde boyun seçeneği var. Ne için?
Bileklik yerine kolye vb. aksesuarla kullanabilmek için.

#Bileklik için yeni güncellemeler var mı?
Bileklik güncellemeleri uygulama güncellemeleri ile birlikte gelmektedir. Eğer uygulamanız yeni güncelleme alırsa bilekliğiniz de alacaktır.
Bilekliğinizi güncellerken şarjının %5 ten daha fazla olduğuna emin olun ve telefonunuza yakın tutun.

#Uygulamayı silersem günlük verilerim silinir mi?
Hayır. Uygulama verileri Xiaomi serverlarında saklanmaktadır. Yalnızca uygulamayı silmeden önce bilekliğinizle telefonunuzu son kez eşitlediğinize emin olun.

#Saat dilimi hatalı. Nasıl düzeltebilirim?
Telefonunuzun ayarlarından aynı saat dilimini farklı şehirleri seçin. Mesela GMT+2:00 İstanbul yerine GMT+2:00 Helsinki'yi seçin.


Bildirimler ve Sosyal Ağlar

#Bileklik mesaj veya sosyal ağlardan bildirim aldığında titriyor mu?
Evet fakat uygulamanın bildirim versiyonunu indirmeniz gerekiyor.

#Facebook/Twitter/Google+ vb sosyal ağ uygulamalarından nasıl bildirim alabilirim?
Uygulamanın bildirim versiyonunu yüklemeniz halinde bu özellikleri kullanabilirsiniz.

#Başka kullanıcıların istatistiklerini görebilir miyim?
Evet fakat sizin ve arkadaşlarınızın WeChat kullanması gerekiyor.


Uyku Takibi ve Alarm

#Bileklik uyku takibini nasıl yapıyor?
Mi Band uyku aktivitelerinizi sizin hareketlerinize göre belirler. Uygulama içerisinde buna bağlı olarak derin uyku, hafif uyku ve uyanma süresini belirleyebilir.

#Alarm telefona bağlı olmasada çalışır mı?
Evet, yalnızca uygulamadan alarmı ayarladıktan sonra uygulama üzerinden eşitlemeyi tamamlamanız gerekiyor. Bileklik kendi hafızasına sahip ve bu hafıza içerisinde ihtiyaç duyduğu bütün ayarları barındırabilir.

#Alarm nasıl çalışıyor?
Düzenli alarmı kurarsanız; alarm belirlediğiniz saatte çalışacaktır. Titreşim 5 kez.
Akıllı alarmı kurarsanız; alarm o an ki uykunuza bağlı olarak 30 dakikalık periyotlar içerisinde devreye girecektir. Titreşim her 10 dakikada bir 5 kez. 6 sefere kadar bu tekrar edecektir.
Bunu durdurmak için bilekliği birkaç kez hafifçe vurunuz.

#Alarmın süresini ve titreşimini değiştirebilir miyim?
Maalesef uygulama içerisinde böyle bir özellik yok.

#Daha önceki uyku istatistiklerimi inceleyebilir miyim?
Maalesef yalnızca güncel uykunuzu ayrıntılarıyla görebilirsiniz. Uygulama geçmiş uykularınızı yalnızca basit bir şekilde gösteriyor.

#Mi Band yolculuk esnasında uykumu takip edebilir mi?
Araçta oluşan sarsıntı sebebiyle uygulama muhtemelen uykunuzu takip edemeyecektir.


Adım, Koşu ve Egzersizler

#Bileklik adımlarımı nasıl sayabiliyor?
Mi Band içerisinde 3 adet denge sensörüne sahiptir. Bu sensörler sizin temel hareketlerinizi algılayabilir. Boyunuza bağlı olarak adımlarınıza tekabül eden mesafeyide hesaplayabilir. Sonuç olarak oldukça düzgün bir şekilde mesafeyi ölçebilir.

#Bileklik adımlarımı yanlış hesaplıyor!
Bileklik fazladan adımlar sayabilir. Bu sizin bileğinizle yaptığınız hareketlere bağldır. Maalesef şuanda ki hiçbir adım sayar %100 kesin sonuç vermemektedir.

#Bileklik bisikletle yaptığımız aktiviteleri takip edebilir mi?
Şuanda maalesef takip edemiyor. Yakın zamanda uygulamadaki Spor Merkezi (Fitness Center) bölümüne güncelleme gelmesi bekleniyor.

#Bileklik oturup-kalkmamızı ve ip atlamamızı sayabiliyor mu?
Evet. Uygulama içerisindeki Spor Merkezinden (Fitness Center) bu aktivitelerinizi takip edebilirsiniz.

#Koşu Yardımcısı (Running Helper) nasıl çalışıyor?
Şuanda koşu yardımcısı kısıtlı harita imkanlarına rağmen yalnızca Çin'de çalışıyor.


#Faydalı Bilgiler#

*Mi Band'ınızı bilgisayarınızdan şarj edin. Yüksek akımlı adaptörlerden özellikle kaçının.

*Dairesel hareketler yaparken bilekliğinizi çıkarın. Çantanıza veya kemerinize takın.

*Bileklik 7/24 kullanım için tasarlanmıştır. Bu yüzden banyo vb. durumlar dışında çıkarmayınız.

*Bilekliğinizi %0 şarj seviyesine kadar bekletmeyin. %5 olduğu zaman şarja takmaya çalışın.

*Eğer bilekliğiniz ölürse (hiçbir tepki vermiyorsa) eşleştirmeyi veya şarj etmeyi denemeyin. Buz dolabına koyun ve bir kaç gün bekleyin. (Buzluğa değil, 0 derecenin altında bırakmayın.) Daha sonra tekrar şarj etmeyi deneyin.

http://en.miui.com/thread-81191-1-1.html


Konuya yardımcı olmak adına, eksikleri ve eklenmesini istediklerinizi beni etiketleyerek bildirirseniz konuyu daha iyi bir hale getirebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıkörtıl -- 22 Şubat 2016; 14:32:15 >

⌚Mi band 2 inceleme ve Xiaomi mi band 2 ile Samsung Note 3 bağlantısı.⌚⌚

Ürünü hb den sipariş ettim ve ürün kargodayken ürün açiklama kısmında Samsung note 3 ile uyumsuz uyarisini gordum nerdeyse almadan iade ediyordum ama etmedim
Yoruma Git
Yorumun Devamı mewlut09 - 3 yıl +13
Hocam uygulamanın içinde "Bildirim denetimi" diye bir bölüm var. Orada alttaki + simgesine dokunup yeni ayar tanımlıyoruz.


"İsim" kısmına ayar adı olacak herh...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Joe.Joe - 3 yıl +11
Bu adam niye kendi kendiyle konuşuyor diyorum ben de avatarlarınız aynıymış
Yoruma Git
Yorumun Devamı bilgennyk - 6 ay +7
Hiç bir sıkıntı yok, gayet düzgün çalışıyor.

Bluetooth bağlantısı kullanan bir cihazda global kesinti nasıl olabilir ?
Yoruma Git
Yorumun Devamı BraveHeart - 8 ay +6
Takılır hocam niye takılmasın, paşa gönlün öyle isterse öyle takarsın.

Ben sol bileğime casionun metal analog saatlerinden birini takıyorum, sağa da mi band 4 takıyorum çünkü canım öyle istiyor
Yoruma Git
Yorumun Devamı Yusuf1653 - geçen ay +5
Ayarlar>Bildirim çubuğunda durum bilgilerini görüntüleyi kapatın.
Yoruma Git
autebay - 4 ay +5
Öncelikle herkese iyi forumlar. Mesajım kaç hafta sonra okunursa da okunsun gecenin bi vakti takip ettiğim konuya bir şeyler yazma ihtiyacı hissettim.

Öncelikle 19 Temmuzdan bu yan...
Yoruma Git
Yorumun Devamı ragnarokvakti - geçen yıl +5
Adımı %100 doğru ölçebilecek cihaz yok. Zaten her cihazın yanılma payı var. Bazı cihazlar GPS, internet ve sensörleri aynı anda kullanıp çok iyi sonuçlar verebilir. Fakat Xiao...
Yoruma Git
Yorumun Devamı MMistanbul - 3 yıl +5
Iphone telefonlar için yazıyorum. Telefonun dilini İngilizce yapıyoruz. Daha sonra Mi fit uygulamasını telefonda açıyoruz. Uygulama otomatik bir güncelleme yapıyor. Bu güncellemed...
Yoruma Git
Yorumun Devamı BABACAN17 - 3 yıl +5

C
ClearNOS
6 yıl (1280 mesaj)
Kullanışlı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Q
Quad HD
6 yıl (839 mesaj)
Xiaomi ürünleri hastasıyım eğer türkiyeye getirtme şansım olursa bi tane almayı düşünürüm


Bu mesaja 2 cevap geldi.

C
ClearNOS
6 yıl (1280 mesaj)
Bende forumda adını çok kez duydum. Demek ki kaliteli bir şey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Unquestionable Truth

Q
Quad HD
6 yıl (839 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ClearNOS

Bende forumda adını çok kez duydum. Demek ki kaliteli bir şey
quote:

Orijinalden alıntı: ClearNOS

Bende forumda adını çok kez duydum. Demek ki kaliteli bir şey

Bizzat powerbankini almayı düşündüğüm markadır


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S
saasc
6 yıl (3219 mesaj)
Piyasaya cikis tarihi ne zaman tanitildi ama cikis tarihini bulamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


B
bilgiye ihtiyacım var
6 yıl (33 mesaj)
Ayne hocam hem ucuzmuş türkiye getirebilirsek süper olucak
Bu mesajda bahsedilenler: @Unquestionable Truth

E
emre1393
6 yıl (5074 mesaj)
ürün bildiğiniz karaborsa ve 50 dolara parekendecilerde. yılbaşına kadar bekleyip hem meizu inwatch ı bir görelim hem de bu stok sorunu nedeniyle şişmiş fiyatların inmesini bekleyelim.
B
BayCC
5 yıl (420 mesaj)
Arkadaşlar ben bir tane sipariş ettim. Aramızda kullanan arkadaşlar var mı?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Y
ykpumtt
5 yıl (74 mesaj)
Bende almayı planlıyorum. :) Sizce Aliexpress üzerinden almak güvenli mi ? Alan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B
BayCC
5 yıl (420 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ykpumtt

Bende almayı planlıyorum. :) Sizce Aliexpress üzerinden almak güvenli mi ? Alan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi ?
quote:

Orijinalden alıntı: ykpumtt

Bende almayı planlıyorum. :) Sizce Aliexpress üzerinden almak güvenli mi ? Alan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi ?

Şu web siteden aldım. 19 USD ye ücretsiz kargo

http://www.tinydeal.com/


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Y
ykpumtt
5 yıl (74 mesaj)
Fiyatıda Aliexpress'e göre iyiymiş memnun musunuz ? Biraz bilgi verir misiniz ? :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B
BayCC
5 yıl (420 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ykpumtt

Fiyatıda Aliexpress'e göre iyiymiş memnun musunuz ? Biraz bilgi verir misiniz ? :)
quote:

Orijinalden alıntı: ykpumtt

Fiyatıda Aliexpress'e göre iyiymiş memnun musunuz ? Biraz bilgi verir misiniz ? :)

Daha ürün gelmedi. Ama daha öncede bu siteden alış veriş yapmıştım. Sorun yaşamadım.
E
Elyssium
5 yıl (467 mesaj)
Ben de Xiaomi ürünlerini bayılıyorum. Telefon arıyodum Xiaomi diye bir marka çok iyi bi markaymış. Çinde bir akrabamız yok ki gelince getirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elyssium -- 23 Kasım 2014; 18:41:13 >


H
heavyyear
5 yıl (220 mesaj)
Benden almayı düşünüyorum alan arkadaş var mı ? iOS ile uyumluluk nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S
Satoshi Nakamoto
5 yıl (1555 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Benden almayı düşünüyorum alan arkadaş var mı ? iOS ile uyumluluk nedir ?
quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Benden almayı düşünüyorum alan arkadaş var mı ? iOS ile uyumluluk nedir ?

Maalesef sadece Xiaomi Mi3 ve Mi4 ile uyumlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

H
heavyyear
5 yıl (220 mesaj)
Samsung gibi bencillik yapmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @AdilKullanımKotası

E
emre1393
5 yıl (5074 mesaj)
Hayır, KitKat olan cihazlarla da çalışıyor, mi band uygulamasını yüklemenizi yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G
gewa
5 yıl (1781 mesaj)
samsung note 2 ile çalışır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gewa -- 29 Kasım 2014; 13:04:14 >


E
emre-29
5 yıl (752 mesaj)
ios dada kullanılabiliyor sanırım youtube yenı bır vıdeo eklenmıs :)

http://www.youtube.com/watch?v=oHkR3LYpCW4