Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
672
Cevap
6705
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları (33. sayfa)

C Creativebjk
5 ay (2 mesaj)
merhabalar hocam kullandığınız ağ izleme programının adı nedir acaba?
Bu mesajda bahsedilenler: @barlas_dnz

C Creativebjk
5 ay (2 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

arkadaşlar evimde xiaomi security camera 360 var. Ağ hareketlerinde gözüme çarptı; sürekli bi domain ile iletişim kuruyor. Siteye baktığımda güvenlik sertifakası bile olmayan çince bir arama motoruna benziyor. Bunun hakkında bilgisi olan var mı? 
< Resime gitmek için tıklayın >
Edil:ilgili siteyi karalisteye aldım. kameranın çalışmasında herhangi bir sorun yok. Ama güvenlik kamerasını bile insanlardan habersiz bir şekilde ne işlere alet ediyorlar. Ben gideyim de bide süpürgeye bakayım hangi sitelerde geziyor diye
merhabalar hocam kullandığınız ağ izleme programının adı nedir acaba?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B barlas_dnz
5 ay (448 mesaj)
pi-hole kullanıyorum
Bu mesajda bahsedilenler: @Creativebjk

D Divide et impera
5 ay (125 mesaj)
Merhaba, Mijia Smart Home 360 ürününü alıp dışarıyı görecek şekilde evin içine koyacağım. Hafıza kartına (64gb) sürekli kayıt yapması hafıza doldukça da silip devam etmesini istiyorum.Uzaktan erişim vs. istediğim bir özellik değil.
Problem şudur ki kullanacağım yerde internet erişimi yok.Telefon ile internet paylaşıp kurulumu yapabilirim ama internetsiz bu cihaz kayda devam eder mi, hata yada problem çıkartır mı? Eğer öyleyse nasıl bir cihaza yönelmeli, kullanımı basit kendi üzerine kayıt yapan ve gece görüşü olması yeterli.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M mahmutsisik28
5 ay (10 mesaj)
selam arkadaşlar.xiaovv outdoor 360 dışmekan kamera aldım çinden.bahçeye kurdum 128gb cd kart koydum herşey gayet güzel fakat geriye dönük görüntüleri izleyemiyorum bir türlü açmıyor.bilgisi olan varmı acaba. < Resime gitmek için tıklayın >
M mahmutsisik28
5 ay (10 mesaj)
kayıt yapar.sağdece dışardan izleyemezsin.anca kartı çıkarıp bilgisayardan izleyebilirsin


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Divide et impera

D Divide et impera
5 ay (125 mesaj)
Teşekkür ederim cevabınız için.Bunu öğrenmem güzel oldu.Sürekli kayıt istiyorum ve 64gb destekliyor görünüyor.Kaçar dakikalık yada saatlik kayıtlar halinde kayıt yapıyor.
İnternet olmadan telefon ile kumanda edilemiyor mu cihaz? Yani kayıt için vs. komutları/ayarları değiştirmek için internet paylaşımı yapıp cihaza ayarlamaları o şekilde mi yapmamız gerekiyor?


Bu mesaja 3 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @mahmutsisik28

M mahmutsisik28
5 ay (10 mesaj)
internet olmadan cihazı kontrol edemezsin.
Bu mesajda bahsedilenler: @Divide et impera

M mahmutsisik28
5 ay (10 mesaj)
saati felan yok değişik bir ayar yapmazsan sürekli kayıt yapar hafıza kartına.
Bu mesajda bahsedilenler: @Divide et impera

Y yunsev
5 ay (214 mesaj)
Arkadaslar bir sorunla karşı karşıya kaldım xiaomi 360 kamera kullanıyorum 7/24 kayit yapıyorum kamera takili karta kayit ederken hiç sıkıntı yok tıkır tıkır akıyor izlerken hiç takılmıyor fakat uygulama üzerinden istedigim kismi telefonuma almak için kayit tuşuna bastigim an 10 saniyede bir tekrar yüklemeye çalışıp donmalar olmaya başlıyor bunu nasıl düzeltirim acaba bilen var mi< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B bariscapt
5 ay (861 mesaj)
selamlar
kaydedilen gmrüntüleri bilgisayara atıp izlemek istiyorum ama sadece sesler açılıyor bir uygulama mı var görüntüleri de izlemek için izlemek için acaba
M Mefisto-TR
5 ay (1217 mesaj)
SON EDİT ÖNEMLİ: En sonunda kendi ağıma kurdum. Modemde misafir ağı yaptım 2,4ghz üzerinden, adını Xiaomi koydum ve şifreyi basit şekilde wpa2-psk olarak ayarladım ve bağlandı nihayet. :)

Merhabalar, ilginç bir durumla karşı karşıya kaldım sanırım. :)

Evimde turknet 100mbit ve Keenetic adsl modem kullanıyorum. Bu sistemle Mihome 360 1080p kameramı bağlayamıyorum. Kurulumu yapmaya başlıyorum barkodu çıkıyor okutuyorum okuyor ve telefonda işlem yapmaya başlarken %99a gelince hata veriyor ve ekteki hata çıkıyor.

Daha önce Mi Defang camera kullanıyorum sorun yoktu, fakat eskiden asus modemle kurulum yapıyordum; onu da bağlamayı denedim aynı yerde aynı hatayı veriyor.

Üst komşumda ttnet ve zyxel modem var onun wifi ağına bağlanarak bağlamayı denedim ve şak diye kurulum oldu.

Hata ekranı:
< Resime gitmek için tıklayın >


Şimdi aklıma gelen sorun dediğim gibi eskiden asus dsl ac68u kullanıyorum ve onunla birlikte defang kamerayı kullanıyorum. Modem cortlayınca keenetic aldım ve kurulum yapamıyorum, acaba modemde yapmam gereken bir ayarmı var?

EDİT: Konuda geriye doğru okudum önerilenleri yaptım; wifi adı kısaltma değiştirme şifreyi kısaltma vs. yok bağlanmıyor arkadaş. :) Üst komşunun wifiyi denedim yine 3-4 saniye sürmedi bağlandı ya... Çözemedim neden yapıyor, modemden diye düşünüyorum kesinlikle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mefisto-TR -- 11 Mart 2021; 22:53:14 >


C Cemilian
4 ay (215 mesaj)
Bu kamera hareketi algılıyor evet ama bir türlü takip ettiremedim. Hareket yönüne dönmek gibi bir kabiliyeti yok mu bunun :/< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

E Emre-X
4 ay (438 mesaj)
Mi Home 360 2K Pro aldım. Genel olarak memnunum ama cihaz üzerindeki hoparlör kapalı, mikrofon açıkken ortamda hiç ses olmasa bile aşırız cızırtılı ses geliyor. Uzak hoparlörü (uygulama üzerindeki mikrofon simgesine tekabül ediyor) açıp konuşmaya başlayınca cızırtı gidiyor. Hoparlör kapalıyken cihaz mikrofonun hassasiyetini artırıyor, hoparlör açıkken de yankı yapmasın diye kapatıyor mu diye düşünmeye başladım.
İ iskocya
4 ay (630 mesaj)
Mijia smart home 360 kamerada cloud üzerine kayıt nasıl yapılır?
C Ceteris Paribus
4 ay (505 mesaj)
Hücresel ağdan Mijia 360 kamerayı izlerken 5-10 saniye sonra bu uyarı çıkıyor ve görüntüyü kapatıyor. Bunu nasıl çözeriz?

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceteris Paribus -- 5 Nisan 2021; 15:22:38 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M mahmutsisik28
4 ay (10 mesaj)
öyle bir huyu yok
Bu mesajda bahsedilenler: @Cemilian

M mahmutsisik28
4 ay (10 mesaj)
hattında veri kısıtlaması varsa kaldır
Bu mesajda bahsedilenler: @Ceteris Paribus

M mahmutsisik28
4 ay (10 mesaj)
ama telefondaki programda öylebir secenek var.
Bu mesajda bahsedilenler: @mahmutsisik28

M mahmutsisik28
4 ay (10 mesaj)
ayarlardan ayarlayıp sürekli kayıt yapıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @sorix