Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
127
Tıklama
0
Öne Çıkarma
XDefiant | Xbox Ana Konu | 21 Mayıs 2024 F2P
C
2 ay
Yarbay
Konu Sahibi

< Resime gitmek için tıklayın >
XDefiant, hızlı tempolu çatışmalarda en iyi olmak için yarıştığınız, oynaması ücretsiz bir birinci şahıs çevrim içi arena nişancısıdır. Çıkışta kullanıma sunulacak çapraz oyun ile çeşitli platformlardaki arkadaşlarınızla da oynayabileceksiniz.

Özelleştirilebilen Teçhizat

Oynama tarzınızı kendinize en uygun hâle getirmek için silahlar, eklentiler ve aletler barındıran, geniş bir cephanelikten seçim yapın. Oyun tarzınızı mükemmelleştirecek şekilde oynarken herhangi bir Fraksiyon ile dilediğiniz silahı birleştirin ve yeni seçeneklere erişim kazanın.

Fraksiyonlar

Fraksiyonlar, simgesel Ubisoft evrenlerinden alınmıştır ve her birinin eşsiz kabiliyetler ile ultralara sahip olduğu, farklı sınıfları temsil eder. 6 oyuncudan oluşan takımınızı toplamak için herhangi bir fraksiyondan istediğiniz karakteri seçin. Stratejinizi adapte etmek için oyun esnasında istediğiniz zaman fraksiyonunuzu değiştirebilirsiniz.

Haritalar, Modlar ve Karmaşa

Oyun çıktığında, birçok farklı arenanın yanı sıra aralarında Bölge Kontrolü, Eşlik Etme, İşgal ve daha fazlası bulunan lineer modlarda yer alan, farklı türlerdeki 14 haritada oynayın. Standart karşılaşmalarda mücadele edin ya da bol rekabetli dereceli modda kademe atlayın.

Her Sezon Yeni İçerik

Her üç ayda bir, yepyeni bir fraksiyon, yeni karakterler, yeni haritalar, yeni silahlar, yeni kozmetikler ve etkinlikler içeren, yeni bir sezon başlayacak. Canlı bir oyun olan XDefiant, geniş çeşitlilikteki yeni ve eğlenceli içeriklerle dolu, keyifli deneyimler sunmaya her sezon devam edecek.


https://www.youtube.com/watch?si=ukn30oJAg5oBhgcw&v=NoNpmAzGyB8&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?si=Qt9RbafSBAgScmQD&v=Nt2THb9ino8&feature=youtu.beDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.