Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Xbox Game Pass aile üyeliği geliyor
E
geçen hafta
Yarbay
Konu Sahibi

Xbox Game Pass aile üyeliği geliyorOyun dünyasının en büyük abonelik sistemi olarak kabul edilen Xbox Game Pass uzun süredir oyuncular tarafından talep edilen aile üyeliği seçeneğini hayata geçiriyor. Şimdilik iki ülkede testler başladı.Xbox Game Pass aile üyeliği ne kadar?Kolombiya ve İrlanda’da Xbox Insider programına eklenen yeni üyelik seçeneği 4 kişiye kadar Xbox Game Pass Ultimate aboneliğini paylaştırmanızı sağlıyor. Paylaşılan kişilerin Insider olmasına gerek yok ancak aynı ülkede ikamet etmek zorunda.Ayrıca Bkz.Microsoft gelirleri beklentilerin altında kaldıHenüz aile üyeliğinin standart üyelikten ne kadar fazla olduğu açıklanmamış ancak bir kaç dolar daha yüksek bir fiyat olacağı tahminleri yapılıyor. Aile üyeliğine dahil edilen oyunculara şimdilik uyarı maili gitmeyeceği belirtildi.Aile üyeliğini satın alan kişinin mevcut Game Pass aboneliğinden kalan günler yeni aboneliğe devredilecek. Davetiye ile katılanların ise böyle bir hakkı yok. Ayrıca Xbox All Access kullanıcıları da aile üyeliğine katılamıyor.
Kaynak:https://news.xbox.com/en-us/2022/08/04/xbox-insiders-in-colombia-and-ireland-can-preview-a-new-game-pass-offer-starting-today/

 Haberi Portalda Gör

4 hak P1, 4 hak P2 olur mu acaba
Yoruma Git
brnbry - geçen hafta +9
B
geçen hafta
Yarbay

4 hak P1, 4 hak P2 olur mu acabaB
geçen hafta
Yarbay

Zaten aileydik biz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bamya Avcisi -- 5 Ağustos 2022; 13:54:55 >


U
6 gün
Yarbay

Xbox cilae ne yapacağını şaşırdı 😀< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

D
6 gün
Yarbay

Gamepass övgülerine aldanıp Xbox Series S aldım ve 2 ay sonra sattım. Series S kötü değil fiyatına göre çok güzel cihaz ama Gamepass'de hep saçma sapan oyunlar var. Güzel oyun var diyenlere de aldanmayın. Yıl 2022 olmuş adam bana hala Ati 3450 ile oynayabildiğim Crysis'ı oyna falan diyor hahaha. Xbox'da güzel oyun oynamak için parasını verip düzgün oyun almak gerek başka çare yok.Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
6 gün
Yarbay

20 euro olursa çok iyi. Adam başı 5 euro bedava< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

T
5 gün
Yüzbaşı

Zort< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @DH Misafiri
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.