Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
1085
Tıklama
0
Öne Çıkarma
World of Warships Satılık Hesap
Şehir : #Antalya
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış
G
3 yıl
Er
Konu Sahibi


Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 World of Warships Satılık Hesap
Merhaba uzun süredir oyun hesabımı satmak istiyordum ve artık satmaya karar verdim resimlerde göreceğiniz üzere premium gemiler ve diğer gemileri sıralardım. Gerekli olan bütün bilgiler resimelrde mevcut. Bunların aksine hesapta bugünden itibaren 44 günlük premium üyelik var. 7 adet 19. seviye kaptan var 4 tanesi Japon 1 tane Amerikan 1 tane İngiliz ve 1 adet Alman. 7-8 adet de özel kaptan yani görevler ve silah deposundan alınan kaptanlar mevcut durumda. Harekatlardan sadece yeni gelen İron Will adlı harekat tamamlanmadı. Son sezonu Kademe 5 te bitirdi. Koleksiyonlarda ise Gemi inşası koleksiyonu ve yeni gelen Kots koleksiyonu hariç hepsi tamamlandı. İngiliz 10. seviye zırhlısı araştırıldı fakat satın alınmadı. Aigle , Duke of York, İndianapolis gibi premium gemileri satmıştım. Para biriktirip destek ekibine söylerseniz geri alabilirsiniz. 1-2 kere chat cezası yedim onun haricinde her hangi bir sıkıntı bulunmuyor. Şuan Antalya'da ikamet ediyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
Fiyat : 3000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

A
geçen yıl
Er

Halen satılıksa aklında olan son fiyatı mesaj atarmısın ? Ayrıca hesaptaki Doblon Kömür Çelik Serbest Dp vs güncel halini yazar mısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apollont -- 28 Eylül 2021; 11:49:42 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.