Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
12343
Tıklama
0
Öne Çıkarma
### World of WarCraft Bölümü Kuralları ###
Etiket : #Vurgulu

M musAKka Konu Sahibi
16 yıl (12134 mesaj)
World of WarCraft Bölümü KurallarıŞimdi söyleyeceğim kurallar aslında forumun genel kuralları olup, aradığınız şeyleri daha rahat bulabilmeniz, diğer kişilerin de sizin yazdıklarınızı daha kolay bulabilmesi ve bölümü mümkün olduğunca düzende tutabilmemiz için belirlenmiştir...


1- EN ÖNEMLİSİ : Oyun ile ilgili bir soru sormadan önce forumda Arama yapınız... Bunun için sayfanın sağ üst köşesindeki butonlardan Arama Butonu'na tıklayınız ve aramanız gereken kelimeyi (ör: Quest) giriniz...

a-) Aradığınız konu ile ilgili birşey bulamadıysanız daha genel şeyleri aratın...

b-) Aradığınız konu ile ilgili gereğinden çok şey bulduysanız daha spesifik konuları aratın...

2- Lütfen açılmış konu ile alakasız cevaplar yazmayınız. Çünkü bu hem konuyu açan kişiye saygısızlıktır, hem de konuların birbirine karışmasına ön ayak olur...

3- Uyarı : Donanimhaber forumlarında, 2. el bölümü haricinde Gerçek Para (YTL, $, EURO,..vs) ile satış yapmak yasaktır.

4- Her türlü Hack, Dupe, Hile, Bug... vb yasal olmayan konular silenecektir...
Oyun Bölümü Genel Kuralları1-) Konu açmadan önce mümkün olduğunca forumun Arama bölümünü kullanalım ki forumda konu kirliği yapmayalım.


2-) Konulara gereksiz mesajlar atmamaya özen gösterelim. Örneğin sadece smiley, +1 ve tek kelimelik cevaplar vermemeye özen gösterelim.


3-) Açacağımız konuların başlıklarını anlaşılır ve konu ile ilgili olmasına özen gösterelim. Örneğin sadece "Yardım" şeklinde konu açmayalım.


4-) Forumun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret ve küfür içeren, rencide edici, aşağılayıcı mesajlar atmak kesinlikle yasaktır. Buna her türlü kısaltma ve sansür halinde söylenmiş küfürler de dahildir.


5-) Bölümde lisanssız, illegal olan her türlü içerik ve kaynak dağıtımı veya konu açarak istenilmesi yasaktır.


6-) Oyun Bölümünde hack, crack, serial number, key-gen, cd-key, adult, warez gibi konulardan bahsetmek, vermek ve istemek yasaktır.
Not: Pm yolu ile yapılan bu tür paylaşımlar da ceza almanız için bir sebeptir...


7-) p2p Programlarından linkler, torrent site ve oyun linkleri vermek ve istemek yasaktır.
Not: Pm yolu ile yapılan bu tür paylaşımlar da ceza almanız için bir sebeptir...


8-) Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici konular gördüğünüzde, bu konunun veya mesajın üzerinde bulunan < Resime gitmek için tıklayın > simgesine tıklayarak konuyu veya mesajı yönetime bildirebilirsiniz. Bu sayede forum daha düzenli olacaktır.


9-) Mevcut tüm kurallara uyulmaması durumunda üyelere en az 1 hafta ceza verilecektir.


10-) Cezalı olan üyelerin başka bir nickle forumda bulunması durumunda cezası aldığı her nickte 1 hafta daha artacaktır.


11-) Bu bölümü kullanan üyeler, bu kuralları kabul etmiş sayılır.


Ayrıca Lütfen imza kurallarına uyalım, imza kuralları için tıklayın.

Forumla ilgili önerileriniz, eleştirileriniz, şikayetleriniz için tıklayınız.


Kurallara uymayanlar uyarılmadan ceza alacaktır.


Kurallara gerekli özeni göstereceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.