Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
World Of Tanks Rönesans seferlerinden sonra ki şeref puanı sıfırlamaları

J jemalizm1 Konu Sahibi
9 ay (598 mesaj)
WOT Rönesans seferlerinden sonra, cezalandırılan hesapların listesi açığa çıktı. Listede bazı kişilerin şeref puanları silindi, bazı kişilerin hesapları yasaklandı.
Her seferden sonra belli hesaplar yasaklanıyor. İşte 2021 yılında yapılan World of Tanks’ın Rönesans seferinden sonra “Adil Oyun Politikası” gereği cezalandırıldığı iddia edilen hesapların listesi.

Her seferden sonra belli hesaplar yasaklanıyor. World of Tanks'ın Rönesans seferinden sonra "Adil Oyun Politikası" gereği cezalandırıldığı (Ban atıldığı) iddia edilen hesapların listesi açığa çıktı
Cezalandırılan hesapların uyarı niteliğinde 7 gün mü, yoksa sınırsız mı cezalandırıldığı şu an bilgimiz dışındadır. Sosyal medyadan bir WoT oyuncusu; "Daha önce uyarı almamış olmama rağmen kalıcı banlandım. üstelik kullandığım modun illegal olduğunu da bilmiyordum. "

Ban listesi için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jemalizm1 -- 28 Ocak 2021; 3:7:17 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.