Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Wonder Woman 1984'ün Ertelenmesi Amerika'daki Sinemaların Durumuna Bağlı

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
11 ay (6298 mesaj)
 
Bu yılın DC tarafında en çok beklenen filmi olan ve salgın sebebiyle sürekli ertelenen Wonder Woman'ın devam filmi Wonder Woman 1984, salgın sebebiyle bir türlü vizyona girmedi.
 
Geçtiğimiz haftalarda bir kez daha ertelenen filmin ne yazık ki hala ertelenme ihtimali var. WarnerMedia Studios ve Networks Group başkanı ve CEO'su Ann Sarnoff, geçtiğimiz saatlerde Variety'e konuştu. 
 
Şu an için filmi tekrar ertelemek gibi bir planları olmadığını açıklayan Ann Sarnoff, ertelemeyecekleri konusunda da kesin konuşamadığını söyledi. Filmin tekrar ertelenip ertelenmeme durumu tamamen önümüzdeki haftalardaki sinemanın durumu olacak. Özellikle Amerika'daki sinemaların durumuna göre filmin kaderinin belli olacağını söyledi. 
 
Şu an için filmin vizyon tarihi 25 Aralık 2020. Filmin yönetmenliğini Patty Jenkins üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Connie Nielsen, Robin Wright ve Kristen Wiig gibi isimler bulunuyor. 
 

E einhander
11 ay (7273 mesaj)
tanet gıbı buda batıcak muhtemelenDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.