Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
332
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Windows Xp Cd'sine 20 Tl Dedi !!

Y YOURMOVE Konu Sahibi
6 yıl (2735 mesaj)
Bizim eniştenin kadıköy'de ofisi var.Eski bir leptopu var.O ağırlaşmış bana dedi format atar mısın ? Dedim atarım ama xp cd'si yok.Dedi tamam gel alalım..Ben yazıcıoğluna girip oradan alacaktım.Bizim enişte kapıda duran adamlara xp cd'si lazım dedi..Bu adamlar Oyun var,Cd var,Program var diyen adamlar.Belki denk gelmiştirsiniz :) Neyse adam bizi aldı üst kata çıkardı.Orada bir tane eleman var.Dedim xp cd'si lazım..Tamam dedi 20 tl..Ne 20 tl mi dedim evet dedi.Size kaç paralık lazım.Dedim 3 Tl'lik bişey lazım 20 tl olur mu xp cd'si.Dedi 10 tl olsun.Ben sinirlendim enişteye dedim haydi çıkalım..Neyse bizi yukarı çıkaran adam geldi bize diyor ki,abi 10 tl'ye kadar indi.Dedim ne 10 Tl'si ya.10 tl olur mu xp cd'si.Dedi sen dur abi ben alıyım cd'yi 5 tl'ye verelim size..Ben yine almazdım ama enişte aldı işte.Parayı o verecekti zaten.Adam getirdi aldık çıktık..5 tl bile çok ama neyse işte..

Yani bu tarz adamlardan uzak durun beyler.İşi bilmeyen adamlara kitlemeye çalışıyorlar..İşi biraz bileni görünce kıvırmaya başlıyorlar.20 tl dedi.Bilmeyen biri olsa alıp gidecek..

Oyun var,Cd var,Program var diyen adamları görünce yolunuzu değiştirin :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.