Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
27
Cevap
0
Tıklama
11
Öne Çıkarma
Cevap: Windows 11 için ilk toplu güncelleme yayınlandı: İşte detaylar (2. sayfa)

R Ray Kurzweil
2 hafta (2727 mesaj)
Windows 7 ilk çıktığı zamanda forumda Türk kullanıcılarının bir kısmı çok beğenirken bir kısmı da "bu ne ya Vista'nın makyajlısı, leş gibi, XP forever" filan diyorlardı. Aynı kaderi Windows 11'de yaşayacak belli oldu.

L LathamKoenig
geçen hafta (237 mesaj)
Bence bilerek erken çıkardılar, genel olarak sistemi toparladık, güncellemelerle hallederiz işi, yayına alalım o zaman tamamlarız dediler. Alpha sürümden neredeyse bir farkı yok, bahsettiğiniz konular Win 98'de falan çözülmüştü yani o kadar eski konular..
Bu mesajda bahsedilenler: @ali-candan

E einhander
geçen hafta (7275 mesaj)
i5 7. nesil işlemcim var 11 e guncelleyemedıgım ıcın bu durumlarıda yasamıyorum.
ıyı mı kotu mu bılemedım


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P Programming Guru
geçen hafta (1007 mesaj)
@einhander güncellemene gerek yok.. windows güncelledikce daha da cok yamulur. Ayrıca 11 mi neyse doğru düzgün test etmeden vermi$ler piyasaya yine.. 3 gün denedim bircok farklı bug ke$fettim.. M$ sertifikalı window$ geli$tirici olarak diyorum ki: gercek i$letim sistemi = MacOS BSD ve Linuxdur.. Gerisi hikayedir..
P Perturbator
geçen hafta (939 mesaj)
Eskisi gibi sol köşeye alınabiliyor< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @SeSioN

P Perturbator
geçen hafta (939 mesaj)
W10 iyi ya salla bişey kaçırmıyorsun< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @einhander

R Rensjem
geçen hafta (178 mesaj)
Sırf bu yüzden sildim windows10a geri döndüm< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @princeofpersiata

D Der Meister.
geçen hafta (4284 mesaj)
Başlat menüsünü, ayarlar kısmını, vs. beğendim. Kısacası görsel açıdan tatmin etti, daha modern olmuş. Büyük bir sorun yaşamazsam bundan sonra Windows 10'a dönmem herhalde. Fakat W11 birçok konuda tamamlanmamış dedirttiyor. Mesela şifreli DNS ayarlarını saçma sapan yapmışlar. Aslında DoH adresini ekleyerek şifreli yapmak gerekirken birkaç seçenek sunup bırakmışlar. Bir de dikkatimi çeken başlat kısmında sabitlenmiş uygulamalarda Spotify, Netflix, vs. görünüyor ama tıklayınca mağazayı açıyor yükle diyor. Yüklü değilse neden orada yüklü gibi duruyor o biraz saçma olmuş, önerilen dese yine neyse.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.