Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Win10 kurulu ssdye giremiyorum.

M Metin2Balıkçısı Butch 54 Konu Sahibi
2 ay (6 mesaj)
Windows10 kurduğum ve pc’nin dahili belleği olan ssd’me şifre hatası yüzünden erişemiyorum. Ssdyi çıkarıp başka bilgisayara taksam içindekilere erişebilir miyim? Ssd’im usbsiz ve ince olanlardan.
M MoDuR
2 ay (484 mesaj)
WinRAR benzeri uygulama ile içinde dolaşıp dosyaları görme şansınız var,diğer türlü klasörlere girmemesi olası. USB'siz derken neyi kastettiğinizi anlayamadım.
M Metin2Balıkçısı Butch 54 Konu Sahibi
2 ay (6 mesaj)
Usb girişli bir ssd değil, şu anakarttaki portlara bağlanan türden. Dahili yani. Taşımalık değil. Winrar olmadan klasörleri açamamak derken neyi kastettiniz anlayamadım.
T theory of a dead man
2 ay (1574 mesaj)
Başka m2 ssd girişli anakartı olan bilgisayar varsa deneyin. Görmesi gerekli ama şifre sorar mı yine fikrim yok.
K KOKTURUK
2 ay (368 mesaj)
Secrue boot ile efi sistem kurulmuş ise erişemezsiniz. Bu cihaz şu usb'den boot edemediğiniz laptop'mu? İllegal işlere girişmediniz umarım!?
M Metin2Balıkçısı Butch 54 Konu Sahibi
geçen ay (6 mesaj)
İllegal iş değil hacı ya, bi gün kalktım laptopun başından 3d modelleme yapıyorum kapadım yemeğe gittim. Geri bi geldim şifre hayalı diyip duruyor, pc başında durmaktan yorulmuştum bisiklete çıktım geldim. Düzelen bişey yoktu da. Pc bildiğiniz benim hani. Win 10da artık her işlem için şifre istediği için ne komut istemine girebildim ne de başka bir açığından yararlanabildim. 1 aydır hala böyle. Önerebileceğiniz bir şifre kırma programı vs, var mı? Bilgisayarcıya götürecektim de içinde özel fotoğraflarım var. Ve bir sürü başka bilgi. Hani şifreyi de değiştirmedim anlamadım halen, ipucu aynı duruyor ama şifre hatalı diyor. Sorun şifrenin değişmesi ise kırmak da yaramayabilir bilmiyorum. Her neyse iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin2Balıkçısı Butch 54 -- 23 Ekim 2021; 16:51:37 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.