Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
284
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Whatsapp Web | Excell Kopyalama Sorunu

N Ns_Lion Konu Sahibi
5 yıl (171 mesaj)
Merhaba arkadaşlar işim gereği whatsapp web i çok yoğun kullanıyorum. Daha önceden excell den bir hücredeki veri yi kopyalayıp whatsapp web e yapıştrınca sorunsuz gidiyor idi ancak şuanda hücreye sağ tıklayıp kopyala diyorum whatsapp a gelip yapıştırınca da resim olarak yapışıyor normal yazı olarak yapışmıyor nasıl hallederim bu sıkıntıyı.

Normalde hücre içine girip ctrl+A yaparsam normal metin olarak alabiliyorum da direk hücreyi kopyalayınca neden öyle oluyor acaba onu düzeltmek istiyorum..

Teşekkürler. İyi forumlar . . .

< Resime gitmek için tıklayın >
C commanderloghar
4 yıl (1 mesaj)
Merhaba, sorununuzun çözümünü buldunuz mu ? Aynı sorunu bende yaşıyorum. Eğer bulduysanız çözümünü bana da anlatır mısınız ? :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N Ns_Lion Konu Sahibi
4 yıl (171 mesaj)
maalesef hocam. Hatta whatsapp a mail bile attım bakacaz ddiler hiç bir dönüş olmadı. Göndereceğim şeyleri ekle kısmından excel ya da her ne ise oradan ekleyip gönderiyorum mecburen.
Bu mesajda bahsedilenler: @commanderloghar

C cepAnkara
2 ay (1705 mesaj)
not defterine kopyalayıp ordan yapıştırıp aldım hocam .Basitçe olduDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.