Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
39
Cevap
0
Tıklama
12
Öne Çıkarma
WhatsApp Türkiye'den yeni açıklama: Kişisel mesajlarınızı göremeyiz

T theJuDGe_41 Konu Sahibi
2 ay (5971 mesaj)WhatsApp’ın gizlilik koşullarındaki değişiklik Türkiye’de büyük ses getirdi. Diğer ülkelerde bu kadar etki yaratmayan güncelleme, WhatsApp’ın Türkiye’ye özel açıklamalar yapmasına neden oldu. WhatsApp bir kez daha açıklama yaptı. Bu açıklamalar uygulama içerisine de eklenecek.WhatsApp Türkiye’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:"Gizlilik Politikamız hakkında paylaştığımız son güncellemeden bu yana Türkiye'deki kullanıcılarımızdan birçok soru aldık ve bu soruları yanıtlamak istiyoruz. Bu sabah itibariyle Türkiye’deki kullanıcılarımıza, WhatsApp'ın ve Facebook’un mesajlarınızı göremediğini tekrar teyit eden özel bir durum mesajı göndermeye başlıyoruz."

Ayrıca Bkz.Rekabet Kurumu'ndan WhatsApp'a soruşturma: Sözleşmeyi kabul etme zorunluluğu durdurulduWhatsApp'ın açıklamaları durum olarak gösterilecekWhatsApp bugün itibariyle kullanıcılara durum mesajı bölümünde çeşitli bilgilendirmeler gösterecek. WhatsApp’ta yayınlanan bilgilendirme mesajlarında kişisel mesajlar uçtan uca şifreli olduğu için siz haricinde kimsenin göremeyeceği, paylaşılan konumu WhatsApp’ın göremediği ve kişilerinizin Facebook ile paylaşılamayacağı ifadelerine yer verildi. Haber içerisindeki görselleri WhatsApp içerisinde ara sıra göreceksiniz.

WhatsApp yeni sözleşmedeki değişikliğe göre işletmelerle yaptığınız görüşmeleri “daha iyi satın alma deneyimi” sunmaya yönelik özellikler için Facebook’a gönderilecek. Türkiye’deki kullanıcılar, kişisel mesajların da Facebook’a gönderileceğini düşündüğü için farklı uygulamalara yöneldi. WhatsApp bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyor.

 Haberi Portalda Gör

Onu göremeyiz bunu yapmayız kelimesini neden Avrupa ülkelerine de söyleyip bize uygulamak istediğin sözleşmeyi onlara da sunmuyorsun
Yoruma Git
mustafacoban - 2 ay +53
Karşı tarafa ulaştığı anda serverlarından siliniyorsa telefona format attığımızda konuşma geçmişlerini nasıl geri alıyoruz?
Yoruma Git
ilkerinanç - 2 ay +21
Göremiyorlarmış, yav he he.
Yoruma Git
Morichannn - 2 ay +19

M monacomen
2 ay (1926 mesaj)
Saçma. Facebook, İnstagram, Twitter, Skype ve Whatsup ayrı ayrı platformlar. Ve ayrı ayrı kullanım alanları var. Bir kişi bir platformda başka diğerinde başka kişi veya gruplar ile iletişim içinde olabiliyor. Kimisinde gerçek kimisinde sanal bir profil altında paylaşımda bulunabiliyor. Bütün bunlar birbiri ile bağlantılı olacak ise tek bir program yapsınlar o zaman ismi Facewhatinstwitskyp olsun. İsteyen buna her tür imza ve yetkiyi versin hepsini bir arada kullansın. Diğerleri ise sadece kendi platformu içinde paylaşım ve bağlantı içinde kullansın ve özel hayat vev gizlilik hakları da asla pazarlık altına alınmasın.
M mustafacoban
2 ay (1138 mesaj)
Onu göremeyiz bunu yapmayız kelimesini neden Avrupa ülkelerine de söyleyip bize uygulamak istediğin sözleşmeyi onlara da sunmuyorsun
İ ilkerinanç
2 ay (13735 mesaj)
Evet bizim sunucumuzda barınıyor ama biz göremeyiz bunları.

Videoyu izlemek için tıklayınız
X Xit
2 ay (1114 mesaj)
E bu durum mesajlarını herkes görüyor 
D DokuzKuyrukluTilki
2 ay (3418 mesaj)
Verdiği sözleşme ile bu zıt değil mi? Ben mi yanlış algılıyorum?

Önce "Ben bu bilgilerini merkezle paylaşcam kanka, onlar da o bilgiyi işleyip ona göre sana reklam vs bascak." dedi şimdi de "göremem uçtan uca şifreli kanka" diyor. Olm medyum musun benim ne hakkında konuştuğumu görmeden nasıl bana onla alakalı reklam basacaksın?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

L Laazzz
2 ay (1379 mesaj)
Hadi mesajları görmüyoruz görmüyoruz konuşun konuşun..

https://www.youtube.com/watch?v=C_1flClFODo&feature=youtu.be
O oray
2 ay (4153 mesaj)
yanlış biliyorsunuz, sözleşmede de yazışmaların saklanmadığı belirtiliyor ve karşı tarafa mesaj ulaştığı an serverdan silindiği yazıyor. Siz de okumadan galeyana gelenlerdensiniz anlaşılan :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @DokuzKuyrukluTilki

B ByBaterist
2 ay (1258 mesaj)
Adamlar kaç gündür geri vites yapıyolar
D DokuzKuyrukluTilki
2 ay (3418 mesaj)
Ben hala kullanıyorum. Anamın "yoğurt al" mesajı atmasını görse de çok umursamam yani.

Olayı algılamaya çalıştım ben. Teşekkürler bilgiler için.
Bu mesajda bahsedilenler: @oray

İ ilkerinanç
2 ay (13735 mesaj)
Karşı tarafa ulaştığı anda serverlarından siliniyorsa telefona format attığımızda konuşma geçmişlerini nasıl geri alıyoruz?


Bu mesaja 3 cevap geldi.

M Morichannn
2 ay (133 mesaj)
Göremiyorlarmış, yav he he.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E EFSANEBRAD
2 ay (1119 mesaj)
Tutuştular, baktılar bir ton hesap silen var..
S scapegoat111
2 ay (50 mesaj)
alamıyorsun ki, wp yi silip geri yüklersen yerel yedekten konuşma geçmişi çekiliyor ama telefonu komple sıfırlarsan yeniden wp yüklersen sadece kayıtlı olduğun gruplar geliyor ve mesajlar gelmiyor geri


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ilkerinanç

A aniceman
2 ay (588 mesaj)
Bana önce, mesajları okumadan whatsapptaki yazışmalara göre facebookta ve belki instagramda nasıl reklam gösterebildiklerini anlatsınlar ondan sonra geri kalanı dinlerim.
Akşam arkadaşımla konuştuğum ertesi sabah facebookta reklam olarak karşıma geliyor, üstelik sözleşmeyi de kabul etmedim...
N Nathan Spencer
2 ay (119 mesaj)
Yedeklemeleri google drive'a yapıyorsun çünkü yerel yedekleme haricinde
Bu mesajda bahsedilenler: @ilkerinanç

D DH Misafiri
2 ay (70186 mesaj)
Whatsapp salak avına çıkmış. Yahu benim verimi benden çıkmadan şifreleyen siz, karşı tarafa ulaştığında okunabilir olsun diye şifreyi çözen siz. Şimdi sizin kodlayıp dekod ettşğşnşz şifreden dolayı mı okuyamıyorsunuz yani! Hadi canım sizde. Değişen bir şey yoksa neden AB de her ley anıyken Türkşyede ilke değişimi? Yarın profil resmini porno sitesinde bulursam bana verdiği zararı California mahkemesine gidip mi ispatlayacağım? Esas senin değil bizim kullanma şartlarımız ne bu saatten sonra gel sen onları öğren. Burada ürün benim, o halde şartları sen değil ben belirlerim, ya da haydi kumda oyna arkadaş kendine yeni salaklar bul. Ben değerliyim, boş beleş insan avına devam et.
S sadrag
2 ay (841 mesaj)
Iyide esas problem bu değil ki.. Esas sorun herkesin Whatsapp kullanıyor oluşu. Dün Signal i kurdum. Baktım, in cin top oynuyor. Hatta birde ortama tam uyan "kendime not" kısmı var. Tüpçü Fikret gibi kendimizle mi yazışacağız?
M MMistanbul
2 ay (6354 mesaj)
Tabiki yalan, rezanin mesajlarının hepsi mahkemede çarşaf çarşaf görünüyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >