Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
WhatsApp mesajlarına emoji kullanarak tepki verilebilecek

U ugur7seven Konu Sahibi
5 ay (4107 mesaj)WhatsApp'ın birçok yeni özellik üzerinde çalıştığı bilinen bir durum. Ancak mesajlaşma uygulamasının üzerinde çalıştığı tespit edilen en son özellik, uygulamadaki konuşma şeklinizi değiştirecek.Ayrıca Bkz.WhatsApp masaüstü uygulamasının herkese açık testleri başladıRaporlara göre, WhatsApp mesaj tepkileri üzerinde çalışıyor. Bu özellik, Facebook'ta olduğu üzere mesajlara tepki vermenizi sağlayacak. Herhangi bir konuda ne hissettiğinizi ifade etmek için bir mesaja bir emoji yerleştirebileceksiniz. Mesaj tepkileri özelliği Instagram, Twitter ve iMessage'da zaten mevcut.

Henüz test aşamasındaWABetaInfo'ya göre, yaklaşan özellik beta testleri sırasında tespit edildi. Mesaj tepkisini görmek için kullanıcılardan WhatsApp beta sürümlerini güncellemeleri istendi. Rapor, özelliğin henüz geliştirme aşamasında olduğunu ortaya koyuyor. WhatsApp şu anda kullanıcılara, ekran görüntüsünde de görebileceğiniz üzere uygulamalarının reaksiyonları desteklemeyen eski bir sürüm olduğunu bildiren bir mesaj üzerinde çalışıyor. Bu gibi durumlarda, kullanıcılar kendilerine gönderilen tepkileri göremeyecek, ancak aldıkları tepkiler hakkında bilgi WhatsApp tarafından verilerek uygulamayı güncellemeleri istenecek.WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran görüntüsü, emojilerin nasıl göründüğünü maalesef ortaya koymuyor. Yeni özellik, Android için WhatsApp beta sürümünde tespit edilse de WhatsApp'ın bu özelliği hem Android hem de iOS kullanıcıları için yayınlayacağı bildirildi.
Kaynak:https://wabetainfo.com/whatsapp-is-working-on-message-reactions/

 Haberi Portalda Gör


A abil13
5 ay (182 mesaj)
aman ne büyük yenilik

M mcan_91
5 ay (471 mesaj)
İyice instagrama pardon facebook a pardon snapchat e benzedi…< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.