Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
WhatsApp çökünce Telegram 50 milyon yeni kullanıcı kazandı

U ugur7seven Konu Sahibi
2 ay (4059 mesaj)Dün, kullanıcıların yaklaşık altı saat boyunca Facebook, Instagram ve WhatsApp'a erişiminin olmaması nedeniyle sosyal ağların ve hizmetlerin çalışmasında büyük bir kesinti meydana gelmişti. Facbebook'un yaşadığı bu problem Telegram'ın işine yaradı.Ayrıca Bkz.Facebook çöküşünün suçlusu belli oldu: Yanlış ağ ayarıKesinti, Mark Zuckerberg'e 7 milyar dolara mal olduWhatsApp'da yaşanan altı saatlik kesinti sırasında Telegram platformu hızla büyümeye başladı. TGStat analitik servisi başkanı Yuri Kizhikin'e göre, Telegram'daki yeni kullanıcı sayısı sadece birkaç saat içinde yüksek oranda artış gösterdi:"Bizim tahminmize göre, 50 milyonun üzerinde yeni kullanıcı, son birkaç saat içinde Telegram'a kayıt oldu."https://twitter.com/RT_com/status/1445143438140317710Facebook ise bugün yaptığı açıklama ile birlikte yaşanan bu kesintinin nedenini açıkladı. Şirkete göre her şey omurgayı oluşturan yönlendiricilerindeki yapılandırma değişiklikleriyle ilgiliydi. Öte yandan, yaşanan bu altı saatlik kesintinin, Mark Zuckerberg'in kişisel servetinden 7 milyar dolar eksilttiği ifade ediliyor. Haberi Portalda Gör

Çökme bitince de 50 milyon kullanıcı kaybetmiştir hdsıghwkg
Yoruma Git
UmutYil - 2 ay +5

M MarionCobretti
2 ay (1251 mesaj)
belli oldu zaten. rehberdeki birçok kişinin telegrama üye olduğu hakkında bildirim gelip durdu.

U UmutYil
2 ay (94 mesaj)
Çökme bitince de 50 milyon kullanıcı kaybetmiştir hdsıghwkg

M MustafaC5
2 ay (595 mesaj)
Whatsapp düzelince geri döndüler

H Hakimutata Insane
2 ay (1397 mesaj)
Whatsapp geri gelince ahhhhh bu kötüymüş beğenmedim ben durum paylaşamıyorum ben olmaz diyerek geri gitmişlerdir ajfkgşşg.

E ewoasty
2 ay (160 mesaj)
Geri geldiğinde ne kadar kaybetti ?
K komando57
2 ay (954 mesaj)
ulan akbaba gibi bekliyorlar kesin bişi olsada bana gelsinler diye :D
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.