Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
WhatsApp'a kaybolan resimler özelliği geliyor: Ancak pek bir işe yaramayacak

U ugur7seven Konu Sahibi
2 ay (3554 mesaj)WhatsApp geçtğimiz yıl kendiliğinden kaybolan mesajlar özelliğini kullanıma sunduktan sonra, şimdi de benzer bir özellik üzerinde çalışıyor. Ancak büyük bir handikapla.Ayrıca Bkz.Elon Musk, Teksas'ta kendi şehrini inşa etmek istiyorWhatsApp konusunda güvenilir kaynaklardan biri olan WABetaInfo'ya göre, yaklaşan özellikle birlikte kullanıcılar, önceden tanımlanmış bir süre sonunda her iki taraf için de ortadan kalkacak ve kendi kendini yok edecek olan resimler paylaşabilecekler. Ekran görüntüsünde de görebileceğiniz üzere özellik, görüntü önizleme ekranına eklenen bir düğme ile kullanılabilecek.

Ekran görüntüsü alınabiliyorKullanıcılar daha sonra bu düğmeye basarak resmi paylaşabilecek ve sohbetten ayrılır ayrılmaz da resim otomatik olarak kaybolacak. Ayrıca kendi kendini imha eden bir görüntü alanlar, onun kaybolduğu konusunda da uyarılacaklar. WABetaInfo, WhatsApp'ın kullanıcıların kendi kendini yok eden görüntüleri dışa aktarmasına izin vermediğini de ortaya koyuyor.Ancak WhatsApp'ın ekran görüntüsü alma konusunda bir önlem almadığı belirtilmiş. Dolayısı ile de pratikte bu özelliğin pek bir işe yaramayacağını söylemek mümkün. Zira şirket, kendi kendini imha eden mesajlar özelliği için de böyle bir önlem almamıştı. Dolayısı ile bu durum, iki özelliği de tamamen işe yaramaz hale getiriyor. Kaybolan resimler özelliğinin ne zaman kullanıma sunulacağı ise henüz net değil.
Kaynak:https://twitter.com/WABetaInfo/status/1366928097451327490

 Haberi Portalda Gör


A Amd64x2
2 ay (888 mesaj)
Kaybolan WhatsApp özelliğini bekliyoruz
M MR.BERK
2 ay (214 mesaj)
3 güne kadar silecem kendisini, hiçbir işe yaramayacak işte.
A asliaral
2 ay (407 mesaj)
Ekran goruntusu alinmasini engelleyen uygulama var mi? Suan hatirlamiyorum ama bir tanesinde oyle bir menu vardi ve secili olsa da yine de aliniyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T Tendürek
2 ay (352 mesaj)
Ülke olarak herkes Telegram'a geçmedi mi zaten?

WhatsApp kullanan var mı ki hala?

Ortalık yıkıldı 1 ay önce yahu ne WhatsApp'ı?


< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tendürek -- 4 Mart 2021; 19:6:58 >


M Morichannn
2 ay (204 mesaj)
Dedem bile Telegram’a geçti. Hala Whatsapp kullanan mı var?
A asliaral
2 ay (407 mesaj)
Bip'e de cok gecen var. Ki bence arayuzu cok kotu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.