Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
24
Cevap
946
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Westi gözünüzde büyütmeyin. (2. sayfa)
N
6 yıl
Teğmen

ben geçen sezonun ortalarında weste geçtim. Hesabı plat yaptıktan sonra trdeki hesabımı kasmaya başladım ve plat 3 e hiç zorlanmadım. Mainim jungle ikincilim top lane olmasına westte kaybettigim matchupları trde kolaylıkla kazandım. Ama sıkıntı şuydu hiç kimse oyun nasıl kazanılır nereye gidelim çıkalım objektif alalım bunlar yok kararlar kazanmıyordu oyunu 1v1 i kazan taşı var trde plat elo için. westte ise adamlar hem matchup ı biliyor lane kontrolunu biliyor gelen junglelar killden sonra lane i ittirip baskı yapmayı biliyor. Fark da burda zaten. Ee tabi ki her yerde oldugu gibi flamerlar var normal ve artı olarak reddit takip ediyorlar 3 bf, 2 doran nasus, 3 dark seal singed gibi< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

C
5 yıl
Teğmen

Lafı Bile Olmaz Bu Konunun Her Türlü West İle Tr Kıyaslanamaz West Trden 1000 Kat İyiD
5 yıl
Yarbay

Hem Tr hem West low eloda (silver 3 West, silver 5 Tr) hesabı olan biri olarak karşılaştıklarımı yazayım:

West'te open mid kafası çok var denmiş ama ben hiç rastlamadım. Tr'de de yoktu bu, bu konuda aynılar.
West'te flame yapanlar az (çok denmiş ama ben az rastladım), küfür eden zaten hiç görmedim. Çoğu kişi chat'i kullanmıyor bile. Tr'de maç biraz sıkıntıya girse herkes birbirine saydırmaya başlıyor.
West'te lane'de oynayanlar vision olmadan pushlayıp ölürse bunun kendi hatası olduğunu biliyor, Tr'de jungle farkıdır.
West'te oyun bilgisi Tr'ye göre biraz daha yüksek. Tabi silver'da çok fazla yüksek olması beklenemez ama en azından midden inhibitör açtıktan sonra ısrarla mide giden çok az oluyor, onları da uyarınca bu fikirden hemen vazgeçiyorlar.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar ama özellikle 2. madde en önemlisi. West'te durum ne olursa olsun herkes birbirine küfretmek yerine oyuna odaklandığından düzgün bir maç oynayabiliyorsun. Tr'de bir takım birbirine küfretmiyorsa neredeyse hükmen galip geliyor. Tr'de oynamadan önce herkesi mute'leyip öyle oynayın diyenlere pek anlam veremiyordum. Geçen bir maçımda boş boş birbirine laf atan herkesi mute'leyince çok daha iyi konsantre olup daha düzgün oynadım.R
5 yıl
Yarbay

westte masterda çekişme var sadece dia1 ve aşağısı çöp. master da championu iyi olan kazanıyo geneldeL
5 yıl
Binbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: Yorozuya Gin-chan

Low eloda TR den bin kat daha iyi diyebilirim . Dia yı bilemem.

Katılıyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.