Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
25
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Web sitemin SEOsu gelmiş

A alican456 Konu Sahibi
5 yıl (253 mesaj)
arkadaşlar selam,
çok kısıtlı bir çevre için belli başlı ürünleri sattığımız bir e ticaret sitemiz var ancak öyle görünüyor ki ön yüzde olduğu kadar arka planda da bir çok eksiğimiz var ve düzeltebilmek için yavaş da olsa çalışıyorum. yalnız bahsedeceğim kısım bilen biri tarafından yapılması gerektiği için buraya yazıp destek aramaya karar verdim.

sıkıntımız SEO.

wmaraci.com üzerinden kontrol ettiğimde 77 puan alabilen site, seositecheckup.com sitesinden 64 puan, site-analyzer.com sitesinden ise 52 puan alıyor.

dürüst olmak gerekirse bu puan işini kafama takmıyorum zira benzer iş yapan diğer sitelere baktığımda onların durumu benden de beter görünüyor :D yine de hazır ortam müsaitken kolayca düzeltilebilecek sorunlarsa el atmak istiyorum

site-analyzer.com 3 günlük deneme hesabı verdiği için detaylı raporlar oluşturabildim, kısım kısım ekran görüntüleri;

Overwiev
http://prntscr.com/bcjmmt

Indexation
http://prntscr.com/bcjnb8

Textual Content
http://prntscr.com/bcjntu

Duplicate Content
http://prntscr.com/bcjo5j

Page Analysis
http://prntscr.com/bcjocy

hazır eticaret scripti kullanıyorum ancak FTP erişimim var. erişip kurcalayacak bilgim olmadığı için öylece duruyor tabi... bu işten anlayan, gerekli bilgiler paylaşıldığında hataları düzeltebilecek arkadaşlar varsa mesajlarını bekliyorum.

bildiğiniz site-analyzer benzeri araçları da paylaşırsanız sevinirim
iyi pazarlarDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.