Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
VU+ SOLO2'ye alternatif Androidli Hybrid Cihaz önerisi

D dasarum Konu Sahibi
geçen yıl (1407 mesaj)
Merhaba,

1080P plasma TV'de VU+ SOLO2 cihazımla Turksat, Hotbird, IPTV, TURKVOD normal menüden, NETFLIX ise KODI ile izliyorum ancak ben evde olmayınca kimse KODI vs ile uğraşmak istemiyor. İstese de yapamıyor. Bu nedenle;

1- Ya tüm platformları (Netflix, Amazon, Blue TV, Digitürk vs) 1080P izlenebilecek sorunsuz, ses ve görüntüsü kaliteli, ethernet girişi olan iyi bir Android Box almak. Ancak bu durumda mecburen 2 farklı HDMI girişinden seçim yapmak, çift kumanda vs ile uğraşmaları gerekecek

2- Veya SOLO2'nin görüntü kalitesinden aşağı olmayan kaliteli bir Hybrid cihaz alıp, SOLO2'yi elden çıkartmak. Tek HDMI ve tek kumanda olduğu için bu seçenek bana daha yakın duruyor.

Siz olsanız hangi seçeneği ve/veya hangi cihazları önerirsiniz? Mümkünse nedenleri ve biraz detaylı cevaplarsınız sevinirim. Aylardır onlarca cihaz, karşılaştırma, inceleme videoları, forum vb tırmalamaktan yoruldum.


Her ne kadar TV 1080P olsa da, iyi ve kaliteli cihaz isteyince mecburen 4K versiyonu olacak gibi görünüyor.

Bütçe sınırım 700-800 TL civarı, ancak özellikleri ve kalitesi yüksek alternatifler için bütçeyi artırabilirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürlerDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.