Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
387
Cevap
58307
Tıklama
11
Öne Çıkarma
Cevap: VPN olmaksizin tum sitelere giris (Pasif/Aktif DPI blokaji) (20. sayfa)
T
2 ay
Yüzbaşı

Telekom değil, devlet engelliyor. Telekom yasayı uyguluyor. Atarınızı devlete yapın. Devlet tüm engelleri kaldırsa iss'ler bayram eder. Onlar için de bu tip engelleri uygulamak ekstra masraf çünkü.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kuasudba
T
2 ay
Yüzbaşı

Raspberry Pi (Linux) altında kolay kullanabileceğimiz bir dpi engelleyici var mı bildiğiniz? Şu aşağıdakini denedim ama ARM64 sürümünü çalıştıramadım bi türlü.


https://github.com/zhenyolka/DPITunnel-cliA
2 ay
Binbaşı

Hükümetin baskısı elbette önemli, fakat türk telekom içinde kraldan daha çok kralcılar var emin olun "malum şahıs"tan daha beter sansür zihniyeti var adamlarda. Ellerinden gelse interneti tamamen yasaklayacaklar. Bu herifleri tüm devlet kurumlarından temizlemediğimiz sürece iran olma yolunda ilerlemeye devam..
Bu mesajda bahsedilenler: @twilightened
T
2 ay
Yüzbaşı

Hala sansürün sebebi telekom diyor adam. Allah akıl fikir versin. Bazı insanlara gerçekten de davul zurna az.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
2 ay
Binbaşı

Deminde yazdığım gibi sebep sadece hükümet değil, türk telekomun içeriside leş adamlarla dolu. Hükümetin isteğine karşı çıkmaya çalışan kimse yok, hukukta bu yaptıklarının yasak ve suç olduğunu söyleyecek kimse yok. Hükümet sansür için baskı yapmasa bile adamlar interneti zararlı pislik dolu bir ortam olarak görüyor, tezata bakın ki birde o koltukları işgal ediyorlar. Açık konuşayım adamların derdi çocuklar falan değil o sadece yapmak istediklerini yapmak için uydurdukları bir kılıf. Benim izlediğim pornoya karışma hakları yok, herkes müslüman da değil bu ülkede. 2010 yılından itibaren iyice bu sansür işinin cılkını çıkarmış durumdalar iyice komünist çin, kuzey kore ile yarışır olduk. Şu anda yazdığım şu mesajı bile adamlar filtrelerinden geçirmeden gitmiyor o derece.. Elbet bir gün bu badem bıyıklıların devride bitecek.. Umarım ötv gibi bu sansürde kalıcı olmaz yeni hükümet ile..< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @twilightened
S
2 ay
Yarbay

15 gün önce gıbırnet e geçtim hiç bir şey yapmadan vpn olmadan girilebiliniyor sitelereT
2 ay
Yüzbaşı

Linux (debian) kullanan yok mu beyler? Biraz yardıma ihtiyacım var. Hangi programı kullanıyorsunuz? Hangi ayarları kullanıyorsunuz?Y
5 gün
Yüzbaşı

Greentunnel calisiyor bu aralar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.