Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
220
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Volkswagen’den ilginç elektrikli ofis koltuğu
E
7 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Volkswagen’den ilginç elektrikli ofis koltuğu
Ofis koltukları ilk yıllarında kullanıcıya nispeten rahat bir oturma düzeni sağlamayı amaçlarken özellikle oyuncu segmentinin de işin içine girmesiyle RGB aydınlatma, ısıtma, masaj gibi farklı özelliklere kavuştu. Volkswagen ise bugüne kadar görülmemiş bir ofis koltuğu konsepti ile karşımıza çıktı.Elektrikli ofis koltuğuVolkswagen tarafından hazırlanan elektrikli ofis koltuğu, haliyle bir pazarlama yöntemi ve firmanın ID modellerinin üretimine gösterdiği özeni anlatmayı amaçlıyor. Konsept olarak kalacak ancak ofis çalışanlarına keşke dedirtecek elektrikli koltukta yok yok.Ayrıca Bkz.Elektrikli Volkswagen ID. Buzz, 20 bin adedin üzerinde sipariş aldıSaatte 24km hızla gidebilen koltuk 12km mesafeye sahip. Ön iki tekerlek elektrik motoruna bağlı. Arka iki tekerlek ise destek olarak görev yapıyor. Sol kol kısmında dokunmatik bir eğlence ekranı yer alıyor. Sağ kol kısmında ise gerekli kontrol paneli bulunuyor.Hoş bir LED aydınlatması olan koltukta hoparlör, ana batarya, USB girişi, korna ve emniyet kemeri mevcut. Uzun süreler çalışılan bir ofiste koltukla bir yerlere gitmek için ideal görünüyor. Her ne kadar konsept olsa da bu tarz özellikler sunan benzer ofis koltukları muhtemelen oldukça ilgi görecektir. Kaynak:https://www.tweaktown.com/news/89492/vw-builds-gnarly-office-chair-that-moves-up-to-13mph-with-built-in-infotainment/index.html

 Haberi Portalda Gör

Departmanlar yeni yılda bütçe kesilmesin diye önceki yıldan kalan parayı nereye harcayacaklarını şaşırıyorlar.
Yoruma Git
Akasha_Ether - 7 ay +4
A
7 ay
Binbaşı

Departmanlar yeni yılda bütçe kesilmesin diye önceki yıldan kalan parayı nereye harcayacaklarını şaşırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akasha_Ether -- 15 Kasım 2022; 12:28:48 >

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

R
7 ay
Yüzbaşı

Şovlara bak, VW önce giriş seviyesindeki araçların taştan bir tık yumuşak koltuklarını düzgün yapsın önce...< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

U
7 ay
Binbaşı

ergenliği bitmeyen ergen irisi hayatsızlar beğenmezler bunu, RGB'si yok zira. 😁
M
7 ay
Yüzbaşı

Ben girişimin çok mantıklı olduğunu düşünüyorum. Oyuncu ve ofis koltukları dipsiz kuyu. Araç firmaları kendi üretimlerini kullanmasa dahi Ar-ge lerini partner üreticiler ile paylaşmaları durumunda kendi markalarına güven ve reklam katacak güzel ürünler ortaya çıkacak düşüncesindeyim.

Özellikle otomobil koltuklarının uzun yolculuklar yaparken konforlu olması ve sağlam bir yapıda tasarlandığını düşünürsek, bu koltukları evimizde ve ofisimizde kullanmak çok faydalı ve keyifli olacak düşüncesindeyim.
Y
7 ay
Yarbay

Ayın işsizi: VW mühendisleri
M
7 ay
Yarbay

Zaten oyun oynamaktan ve çalışmaktan göttü koltuğa yapışanlar şimdi hele hiç kalkamayacak, artık bütün gün koltuk ile tuvalete, yemeğe gider koltuk ile de eve dönerler. O popoyu da mala ile çıkartırlar yapıştıkları koltuklarından.Bu mesaja 1 cevap geldi.
P
7 ay
Yarbay

kalın sağlıcakla.
Bu mesajda bahsedilenler: @monacomen
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.