Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
157
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Volkswagen, 2027 için 20 bin euro'luk giriş seviyesi elektrikli araç hazırlıyor
D
2 ay
Binbaşı
Konu Sahibi

Volkswagen, 2027 için 20 bin euro'luk giriş seviyesi elektrikli araç hazırlıyor
Volkswagen, giriş seviyesinde yeni uygun fiyatlı elektrikli otomobilini 2027 yılında piyasaya sürmeyi hedefliyor. Alman üretici yeni aracının 20 bin euro düzeyinde olacağını açıkladı.Aracın ayrıntıları henüz bilinmiyorVolkswagen şimdilik ayrıntıları gizli tutuyor ancak yönetim kurulunun giriş seviyesi elektrikli aracını onayladığını açıkladı. Hatchback formunda olacak olan araç, geçtiğimiz sene Mart ayında açıklanan ve 2025'in sonunda 25 bin euro fiyattan piyasaya sürülmesi planlanan ID.2all konseptinin altında konumlanacak.Ayrıca Bkz.Volkswagen en ucuz elektrikli otomobilinin ön gösterimini yaptı: Karşınızda ID. 2allVolkswagen'in CEO'su Thomas Schäfer uygun fiyatlı elektrikli araçlarıyla ilgili şunları söyledi: "Elektromobilitenin yaygınlaşması için özellikle giriş seviyesi segmentinde çekici araçlara ihtiyaç var. Marka olarak vaadimiz şudur: herkes için elektromobilite. Elektrikli otomobillerimiz, cazip fiyatlarına rağmen teknoloji, tasarım, kalite ve müşteri deneyimi açısından giriş segmentinde standartları belirleyecek.”Daha önce Wolkswagen'in Renault ile giriş seviyesi elektrikli araç geliştirmek için ortaklık yapacağı iddia edilmişti. Geçen hafta ise şirketlerin anlaşamadığı ve tek başlarına devam edecekleri bilgisi geldi. Volkswagen'in açıklaması bu iddiayı doğrular nitelikte.  
Kaynak:https://www.carscoops.com/2024/05/vw-teases-entry-level-ev-for-2027-will-cost-20000-euros/

 Haberi Portalda Gör

E
2 ay
Yüzbaşı

Çin'li markaların uygun fiyata araç üretiyor olmaları Avrupa'lı markaları da zorla bu yöne itiyor.

Fiyatların düşmesi biz kullanıcıların işine gelir tabi...
D
2 ay
Binbaşı

Bi giriş seviyesi olarak 20 bin euro :) :) :)

Klasik araçla aynı paraya satarak hala öpmeye devam bizi

Gerek yok hiç gelmesin bence
H
2 ay
Binbaşı

2025'te elektrikli poloyu çıkaracaktı. Şimdi de 2027 mi olmuş? Stellantis grubu bile yeni C3'ü elektrikli çıkarıp 20 bin eurodan satacak bu yaz. 1 milyon fiyatı olur dedi Citroen Türkiye CEO'su. Çinliler de geliyor.

VW BATACAK BU GİDİŞLE.
T
2 ay
Yüzbaşı

Hiiiç acele etme volkswagen,27 olur 30 olur,sen takıl kafana göre.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

N
2 ay
Yarbay

20 bin euro giriş mi ki haha
D
2 ay
Yarbay

volkswagen 2127'de çıkartacak elektrikli arabayı az sabır
S
2 ay
Yarbay

acele etmeyin ya*? çinliler ŞU ANDA 10 bin dolara yapıyolar ama siz 2027'de çıkartın tabii.. hatta yetiştiremezseniz (kesin yetiştiremeyecekler) 2029'a falan erteleyinDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.