Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Vodafone Net tüketici hakları Acil Yardım

S serce Konu Sahibi
3 ay (209 mesaj)
Merhaba evimde Vodafone Net fiber bağlı sözleşme yapmıştım bir yıldan önce 10 gün önce internet kesildi defalarca kez arıza kaydı oluşturdum bir saha ekibi ilk gün gelmiş herşey normal demiş 1-2 saate düzelir deyip gitmiş fakat 10. gün internetim yok .
Benim sorum kaç gün de veya böyle bir şey var mı internet sağlayıcısinı tüketici hakem heyeti ne şikayet edip hizmet kullanmadığımız için ücretsiz fesh ettirebiliyor muyuz< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


X XpressMusic34
2 ay (16675 mesaj)
tuketici.btk.gov.tr adresine yazabileceğiniz gibi aşağıdaki adresi de kullanabilirsiniz.
https://www.turkiye.gov.tr/tuketici-sikayeti-uygulamasi
H hashus_42
2 ay (325 mesaj)
BTK dan şikayet oluştur. Tüketici hakem heyetine de yaz. Kesinlikle haklısın. Bana da 25 gün internet vermediler. Herşeyi göze alarak iptal başvurusu yaptım. Baya meşakkatli geçti süreç. Ama sonunda 1415 TL çıkan cayma bedelini ödemeden iptal ettiler interneti. "VODAFONE REZALETİ" diye forum da başlığım var oradan inceleyebilirsiniz süreci.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @serce

S serce Konu Sahibi
2 ay (209 mesaj)
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E evil2302
geçen ay (776 mesaj)
Ankara’da 4 gündür bağlantı sorunu ile başım belada. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama ve şikayet oluşturmama rağmen hiçbir şey yapılmadı. İptal ettirmek üzereyim.
Vodafone alırken iyi düşünün.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A Ateşle Barut
geçen ay (1413 mesaj)
Temmuz başından beridir internetimiz yok. Çözüm sağlayan da yok.

İptal edince çıkan ceza faturasını ödeyip öyle mi iade aldınız ? Yani sonradan mı iade ettiler yoksa hiç ödemediniz mi ?< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @hashus_42

H hashus_42
geçen ay (325 mesaj)
Ben hiç ödemedim. BTK, Şikayetvar ve tüketici hakem heyetinde aynı anda şikayet oluşturdum. BTK'dan dönüş yaptılar. İnternetimin bile bile verilmediği tespit edilmiş ve ona göre cezai ücreti iptal etmişlerdi.
Tüketici hakem heyetindende sonuç geldi. Lehime sonuçlandı. 12 aydan uzun süren taahhütlerin geçersiz olduğu açıkça belirtilmiş ve taahhüt edilmeden istenen internet ücretinin de haksız kazanç sağladığı ve kişileri zorla taahhüte teşfik ettiği içinde ayrıca VODAFONE NET haksız bulunmuştur.
Sonuç olarak hiç korkmayın iptal edin geçin. VODAFONE pişmanlık!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashus_42 -- 12 Eylül 2021; 0:7:12 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E evil2302
geçen ay (776 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

Ankara’da 4 gündür bağlantı sorunu ile başım belada. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama ve şikayet oluşturmama rağmen hiçbir şey yapılmadı. İptal ettirmek üzereyim.
Vodafone alırken iyi düşünün.
2 yıldır sorunsuz kullandığım 35mbps fiberde sorunlar yaşıyorum. Taahhütname bitmek üzere iken 50mbps paketine geçtim. 2 haftadır bağlantı yoktu, bağlantı geldi ama hız 50 mbps olması gerekirken 5 mbps oldu. Off nerden bulaştım sana Vodafone.net.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.