Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
24
Cevap
1438
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: VİRÜS MÜ? İstem dışı açılan web sayfaları (2. sayfa)

2 25grudnia
6 yıl (374 mesaj)
Format atıp geçin hocam, kesin ve kolay çözüm.
C c0ss
6 yıl (820 mesaj)
benim de başıma geldi, ne denediysem düzeltemedim. 1 gün kadar uğraştırdı, çözümü de bulamadım. çözüm bulmakla uğraşana kadar format atın geçin. zaman kaybı.
U USR.
6 yıl (412 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: huzzy

C:\Users\%username%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\ silince duzeldi allah razi olsun da programi iligine kadar kaldirdim demistim tam da uninstall programlari da kullanmistim anti mallwarelar da bulamadi. tekrar tesekkurler beni büyük bir formattan kurtardiniz:)

bendede var 1 haftadır aynı sorun chromu kaldırıp mozilla ile bugün deneyeceğim,
nasıl bir virüs ise bulunmuyor. recovery de denedim,sonuç değişmiyor...
@ @iSS
6 yıl (236 mesaj)
Öncelikle kullanmış olduğunuz modemlerinizin yeni güncellemeler i var ise onu mutlaka kurun. TP link ve Zyxel modemlerde bir ara açıktan dolayı bu tür sıkıntılar vardı. Öncelikle modeminizi güncelleyin. Yine DNS değiştirme işlemini mutlaka modeminizin içinden de yapın yani modem ayarlar sayfasından bağlantılar menüsünde olması gerekir oradan da elle kendiniz DNS değiştiri sadece Windows üzerinden değiştirmek etkili olmaz.

İkinci olarak tarayıcılarınıza bağışıklık kazandırın bunun içinde SpywareBlaster sisteminize kurun ve ardından tüm tarayıcılar için bağışıklık yapın.

Kullanım videosu aşağıdadır

Videoyu izlemek için tıklayınız
- -WhiteKnight-
5 yıl (132 mesaj)
İyi gizlenmiş bir adw virüsü olduğunu tahmin ediyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.