Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
21
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: VDSL2 Vectoring destekli, uygun fiyatlı 'Zyxel VMG3312-T20A modem incelemesi' (2. sayfa)

F FoBç
4 ay (560 mesaj)
Zyxel VMG3312-T20A Kibar şık ve ince bir modem fakat modemin markası işi bozuyor
M MythBuster34
3 ay (142 mesaj)
Gerçekten Türkiyeye çer çöp bir sürü çin işi yalan dolan sorunlu rezalet ürün varken, hele sürekli nereye baksak Dünyada Türkiyede lider markayım diyen tplink orada dururken, gelip Keenetic e çatmak komedi ötesi olmuş.

Keenetic in Honkong lu uluslararası bir yatırım olduğunu geçmişte tüm argesi kendinde olmak üzere, modem routerda üst segmentte özel ülkelerde zyxel ile de ortak marka olarak çalıştığını adamlar açıklamış, sır değil. Çin devleti falan ne zırvalamışsın ama, gizli troll. Marka ayrılmış tüm dünyaya açılıyor, Türkieyeyde öyle gelmiş, yakında her yerde görürüz bu kalite ile.

Türkiyede de çok tecrübeli eski zyxel genel müdürünün bu şirketi kurması da sır değil, var sayfalarında. Bu adamın tecrübesi de işe yansımış. İşe başlamadan önce uzunda hazırlık yapmış.

Uluslararsı şirketlerin yarısı neredeyse Hongkong ta kurulur. Hongkong un özerk yapısı, Çinden farklı bir uluslararsı hukuku vardır. Zaten bu ürünü alıp da kullanan basit bir çin işi olmadığını çok çok kolay anlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MythBuster34 -- 15 Haziran 2020; 22:1:12 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.