Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Vampyr TV Dizisi Duyuruldu

B
Bloo. Konu Sahibi
2 yıl (16935 mesaj)
 
Dontnod Entertainment'ın aksiyon rol yapma oyunu Vampyr'in TV dizisi geliyor.
 
20th Century Fox'a bağlı olan Fox21 Vampyr'in haklarını aldı ve dizinin adaptasyonunu Wonderland Sound & Vision ile DJ2 Entertainment gerçekleştirecek. DJ2 Entertainment ayrıca Dontnod Entertainment'ın bir diğer oyunu Life is Strange'in TV dizisi üzerinde de çalışıyor.
 
"Vampyr'in bir televizyon şovu için harika bir önerme olduğuna inanıyoruz. Dizi, oyunun hayranlarının Vampyr'in zengin, derin hikayesine girmesi ve bağlanması için yeni ve heyecan verici bir yol sunacak. Fox21'deki yetenekli ekibin oyunumuzun karanlık atmosferik evrenini televizyona nasıl adapte edeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz." dedi Dontnod Entertainment CEO'su Oskar Guilbert.
 
"Vampir'in bir TV dizisine uyarlanması için Fox21 ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dontnod, Vampyr'i şimdiden modern bir video oyunu klasiği haline getiren derin bir anlatı ile eşsiz karanlık, sürükleyici bir dünya yarattı. Fox21'in tüm yetenekleri ve deneyimleri ile daha geniş bir kitlenin Vampir'in fantastik evrenini keşfetmesine izin verecek bir TV şovu yaratmasını görmek için sabırsızlanıyorum." dedi Focus Home Interactive CEO'su Jurgen Goeldner. 
 
Vampyr şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Bu yaz oyuna Story (Hikaye) ve Hard (Zor) modu olmak üzere iki yeni mod gelecek. 

D
Drima
2 yıl (2031 mesaj)
Umarım oyundaki kadar ultra itici çirkin bi tipte olmaz. O karizmaya o saça sakala o nasıl burun la?
E
eceykskdg
2 yıl (46 mesaj)
Bence güzel olur
O
olağan_şüpheli
2 yıl (16835 mesaj)
sevdiğim tema. illaki göz atarım.
2
2K
2 yıl (12831 mesaj)
Vampyr'ı hala oynamadım fakat karanlık, ciddi bir atmosferi gördüğüm kadarıyla belli oluyor. Eğer dizisi de böyle olacaksa zevkle izlerim. Piyasada şu an ne kadar vampir dizisi varsa hepsi aşk, meşk üzerinden dönüyor, liseli dizileri gibi.
A
Antikaruh
2 yıl (1178 mesaj)
Hay vampiriniz batsın... O kadar tema, konu, mitos dururken dön dolaş vampir dön dolaş vampir ... Hepsi de aptal aşk hikayeleri ile örüntülü mide bulandırıcı bayatlıkta yazımlara sahip.

Bu arada oyunu neydi ki "tv dizisi" olabilsin diyesi de geliyor insanın... Sırf tema vampir, 3-5 ergen izler diye yapıyorlar. Yoksa filmi-dizisi yapılacak ne oyunlar ne eserler var.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.