Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Uyuşturucu kaçakçılığı oyunu Cartel Tycoon'un çıkış tarihi açıklandı

U ugur7seven Konu Sahibi
3 ay (3542 mesaj)Yayıncı tinyBuild ve oyun stüdyosu Moon Moose, uyuşturucu ticareti konulu bir oyun olan Cartel Tycoon'un çıkış tarihini açıkladı. Oyun önümüzdeki ay yayınlanacak.Ayrıca Bkz.Twitter kızgınlıkla yazılmış olumsuz tweet'leri, kullanıcıya onaylatacakLatin Amerika'da geçiyorCartel Tycoon olarak isimlendirilen oyun, 80'lerin Latin Amerika'sında geçiyor. Hikayede, kokain dalgası Amerika Birleşik Devletleri'ni ve onlarla birlikte dünyanın geri kalanını sarmaya başlıyor. Oyuncular ise bu dönemde, rakipleri, yerel yönetimleri, uğraşmaları gereken diğer engelleri göz ardı etmeden, uyuşturucu üretim ve pazarlama rotaları oluşturarak kendi imparatorluklarını kurmaya çalışacaklar.

Oyun, erken erişim programı kapsamında 18 Mart tarihinde, Steam, GOG ve Epic Games Store da dahil olmak üzere aynı anda birkaç platformda piyasaya sürülecek. GTA serisinin gençleri şiddete yönlendirdiği tartışmaları gündemi hâlâ meşgul ederken, bıçak sırtı bir konusu olan Cartel Tycoon'un ise nasıl bir tepki alacağını önümüzdeki dönemde göreceğiz. Haberi Portalda Gör


A ARISLCK
3 ay (136 mesaj)
Insallah yasaklanır yoksa kartel olucam oynarsam.
S selim oğlu
3 ay (125 mesaj)
Ulan mafyalık bile sana oldu nelere kadirsin be dünya :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S selim oğlu
3 ay (125 mesaj)
sanal*
Bu mesajda bahsedilenler: @selim oğlu

W WeDneS
2 ay (949 mesaj)
Bi uyuşturucu kaçırmamıştı millet onuda yapar artık xD
T temmuzaksami
2 ay (105 mesaj)
Grafikleri beğenmedim açıkcaı
K Krone
2 ay (7609 mesaj)
Düşünce çok güzel ama oyunu beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D DH Misafiri
2 ay (71798 mesaj)
Tropico tadında bir oyun. Uyuşturucu kaçakçısı kartellerinin zihniyetini anlamak ve tanımak açısından ilginç bir deneyim olacak. Umarım bir o kadar da eğlenceli olur.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.