Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
UYGULAMALI ARICILIK EĞİTİMİ - ARILAMIZ ÖLMESİN - VERİMLİ ARICILIK TEKNİKLERİ İÇİN ARAYIN

M meşebalı2020 Konu Sahibi
5 ay (0 mesaj)
1
1 UYGULAMALI ARICILIK EĞİTİMİ - ARILAMIZ ÖLMESİN - VERİMLİ ARICILIK TEKNİKLERİ İÇİN ARAYIN
Merhabalar,

Çorumda dededen kalma arıcılık sevdamızı devam ettirirken arılarımızın her sene öldüğünü , civarda ki kimsenin de bu işe çare bulamadığını farkettim,

Bu sebeple dünyada bu işler nasıl yapılıyor diye araştırma yaparak alman arıcıların makalelerinden yola çıkarak bir teknik geliştirdik . Bu tekniklerin hepsi bir bütün halinde uygulandığında kesinlikle ölümlerin olmadığını bu işin kaderimiz olmadığını anlamış oldum . Buradan yola çıkarak civarda ki bu işin yapan arkadaşlarıma da yol gösterdim ve çevremiz bu işi doğru yapanlarla farklı olmaya başladı .

Artık arılar ölmesin diyerek yola çıktım ve bazı uygulamalı özel eğitimler vermeye başladım . Sizde civar illerde ve çorumda bana ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Arılar her sene kendi kendine ölüyor diye bişey yoktur bu işi daha iyi bilmek ya da bilmemekle alakalı bir durumdur . Uygulamalı eğitim veya yardım amaçlı arayabilir her konuda soru sorabilirsiniz. Özellikle yeni başlayacak arkadaşlar bu konuları doğru öğrenmek isteyenlere elimden geldiğince yardım olacağım.

İrtibat için whatsapp : 0541 932 24 02

Bazı videolarımıza buradan ulaşabilirsiniz :
https://www.youtube.com/watch?v=EoQ-Mnk9YK4< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Çorum, Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.