Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
101
Cevap
0
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Cevap: Underrated bölümler & okullar (6. sayfa)

_ _MarioGomez33
2 ay (37 mesaj)
boun turizm
_____________________________

Eski kullanıcı adı: Erich Hartmannİ imsoserious
2 ay (42 mesaj)
Gtü ceng< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K Khiron
geçen ay (2814 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: FireLordZuko

Itu ehb veya kontrol bolum birincileri genelde yurtdisindan gelen öğrenciler oluyor hatta epfle 3 kisi kabul almis 3ude turk degilk ilk 10un 2si turk du sanirsam. Sizin bahsettiğiniz kişi turk muydu merak ettim de ?
itar ve ear sebebiyle başta uzay endüstri olmak üzere pek çok alanda çalışmak abd vatandaşlarına ve green card sahiplerine tanınmış bir hak. istisnası var ancak kısa dönem için, oldukça dar bir alanda ve iş veren için bürokrasisi katlanılacak gibi değil. itar ve ear özel sektörü de kapsamakta. dolayısıyla abd vatandaşı veya green card sahibi olmayan biri spacex e gidiyorsa ya turistik gezidir ya da çok düşük ihtimalle istisna kontenjanından gidiyordur buna da çalışan denmesi doğru olmaz. zira her proje için tekrar bürokrasiye girer ve izin alacağının garantisi olmaz. izinli olduğu projesinden başka şirketteki hiçbir yere giremez, kimseyle teknik konu konuşamaz, konuştuğu her şey kayıt altına alınır vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khiron -- 29 Haziran 2021; 22:39:52 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R Renkli_Koç
geçen ay (3 mesaj)
Cbü Ftr< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.