Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
7
Cevap
95
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Uncharted 4, Paris Games Week'te Oynanabilir Olacak

L Lincourt Konu Sahibi
6 yıl (9966 mesaj)
     Paris Games Week kapsamında Sony konferansı bugün gerçekleşecek. Yeni duyurular dışında mevcut oyunlar hakkında da yeni bilgilere ulaşacağız. tabi ki bu oyunların başında Uncharted 4 geliyor. Mart ayında çıkış yapacak olan oyunun konferansta yer alması bekleniyor.

 

     Bunun dışında Paris Games Week'te oyun standlarına ait görseller de gelmeye başladı. Bu görsellerin birinde Sony standı gözükmekte. Arka tarafta kocaman bir uncharted 4 posteri yer alan standın hemen ön tarafında sarmaşıklarla dolu bir oyun alanı gözüküyor. Bu oyun alanı Uncharted 4'e mi ait yoksa Sony'nin diğer oyunlarına mı kestirmek şimdilik güç ama süslemelere bakacak olursak Uncharted 4'ün PGW'te oynanabilir olacağını söyleyebiliriz. Bu da demek oluyor ki oyuna ait bu hafta bolca video gelecek. Beklemedeyiz!

 

 

 

S Sir Maximus is BACK
6 yıl (11368 mesaj)
Evet,oynanabilir olacak.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


R Rapsody_izmir
6 yıl (990 mesaj)
Sağdan ikinci ekranda Uncharted 4 simgesi var. Büyük ihtimal gameplay gösterecekler.< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >


P Patren
6 yıl (14054 mesaj)
Uncharted 4 hakkında haberleri merakla bekliyorum< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >


B BSC Misafiri
6 yıl (174088 mesaj)
BEKLİYORUZ...
U Uncy
6 yıl (3686 mesaj)
Türkiyede de olsun soyle etkinlikler< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >


Q Qonrul
6 yıl (2753 mesaj)
ps imiz yok zaten bari videolarını izleyelim.
B BSC Misafiri
6 yıl (174088 mesaj)
Uncharted koleksiyon sürümünde hangi REGION'da Türkçe dublaj var (Region 1 yoksa 2 yoksa ALL'mı)???DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.