Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
63
Cevap
0
Tıklama
50
Öne Çıkarma
Cevap: ÜMİT ÖZDAĞ ALFA KURT SİYASETÇİ (4. sayfa)
A
4 gün
Teğmen

Ne olursa olsun bu ülkede Mansur Yavaş kk den daha çok oy alır. Seçimi kazanmak istiyorsak kk değil mansur yavaş aday olmalıdır.

mansur yavaşın seçilme şansı çok daha fazladır. görmemek için kör olmak lazım. akp mevcut durumdan 10 kat daha kötü yönetse ülkeyi kk yine seçilemez. ülkenin dinamiklerine ters adam.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @denn.zent
H
4 gün
Yarbay
Konu Sahibi

Şunu bi anlamadilar

Kk aday olsun halk tepkiyi koyup ona yuzde 20nin bile altını verecek< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Aspanda Bürküt
A
3 gün
Yarbay

Ben katılımcıları agrasif ve yetersiz buldum. Sırf aykırı olmak için soru sorma çabaları, başkalarına aklına bile getiremeyecekleri soruları sorma girişimleri. Ümit Özdağı bende sert buluyorum ama tutunduğu tutumu haksızda bulamadım . Genel olarak baştan sona izledim ve Ümit beye oy kaybettireceğini düşünüyorum her ne kadar yapması gerekeni yapmış olsada.S
3 gün
Yarbay

Kanalizasyon borusunu kendine bağlayan mhpyi "strateji" gereği eleştirmiyormuş...
Bu mesajda bahsedilenler: @lostdark
I
3 gün
Er

Boş< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

K
3 gün
Yüzbaşı

yayını beğenmeyenler tabiki bazı partilerin kemik kadrosu. alışkın değilsiniz milli çıkarların keskin kırmızı çizgilerle savunulmasına.
üsluba neden talıldılar anlamadım... oysa bazı parti seçmenlerinin sert, otoriter üslup sevdiğini düşünüyordum onca yoldan sonra. aynı insanlar şimdi Ümit hoca sert diyorlar. neden? çünkü adam şahsi değil, milli çıkarları sert şekilde savunuyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

D
3 gün
Yarbay

-Zafer Partisi genel başkanı Özdağ,Gökçeada ziyaretinde belediye başkanı Ünal Çetin'in kendisine ev sahipliği yaptığı için teşekkür ettiği mesajından sonra Gökçeada belediye başkanı Çetin'den yanıt geldi.Çetin hiçbir şekilde Özdağ ile yanyana dahi gelmediğini ve Özdağ'a ev sahipliğide yapmadığını,yapmayıda istemediğini açıkladı.

https://twitter.com/unalhoca17/status/1556233231506509824
Bu mesajın ardından Özdağ,attığı tweeti "sizin korkak olduğunuzu göstermek için attım" diyerek tepki gösterdi.


https://twitter.com/umitozdag/status/1556241872158343170

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 8 Ağustos 2022; 2:36:29 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.