Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
15
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
ULPRIME20 Amazon Market Ürünlerinde 100 TL - 20 TL İndirim

O OkumadanAlma Konu Sahibi
3 ay (1902 mesaj)
Amazon Türkiye, Prime üyelerine tutarı ne olursa olsun ücretsiz kargo imkanı sunmuştu. Yani Amazon üzerinden 5 TL tutarında çikolata,çekirdek,ıslak mendil,yada sarj kablosu alsanız bile,hangi şehirde olursanız olun, ürün adresinize kargo/kurye ücreti ödemeden gelecek. Türkiye'de e-ticaret platformunda dengeleri değiştirecek bu girişim, tüketicide heyecan uyandırdı.

Amazon ürün çeşitlerini arttırmaya ve bu yönde kampanyalar yapmaya devam ediyor. Amazon'un indirimli ürünler üzerinden de ayrıca indirim kodları sunması tüketici açısından kazançları ve avantajları arttırıyor.

Amazon seçili market ürünlerinde sepette toplamda en az 100 TL tutarındaki ürün alışverişine,ödeme ekranında 20 TL indirim.
Kampanya Garanti Mastercard 40 TL Bonus kampanyasıyla kombo yapılabilir,yani uyar. Yalnız Garanti 40 TL bonus için aynı hesaptan 3 Mayıstan sonra ilk defa Prime üyesi olunmalı,en az 100 tl ödeme yapılmalı unutmayınız.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >Her ne kadar uygulanan promosyon ifadesinin yanındaki ilgili yere ULPRIME20 yazın ve uygulanıp uygulanmadığını kontrol ediniz dese de, bu alana kodu girmeden önce indirim sepette ödeme ekranında otomatik olarak düşmüş olabiliyor. Bu yüzden kodu girdiğinizde kabul etmiyor,çünkü 2.kez indirim istenmiş oluyor.
Ürünleri sepete atarken,ürünlerde ilgili indirim ayrıca düşmüş olabiliyor. Bu yüzden ULPRIME20 kodunu girdiğinizde kullanılamaz yazısı gelebilir.
Siz ürünlerin sepete atmadan önceki fiyatını da aklınızda tutun,yada not edin. Kampanyaya uyan en az 100 tl tutarında ürünü sepete koyduğunuzda bilgileri kontrol edin. 20 TL indirim kendiliğinden düşmediyse Promosyonu yada kod uygula menüsüne ULPRIME20 kodunu girerek indirimi alınız.
Yine de indirim düşmüyorsa;
Sepetinizde kampanya kriterlerine uyan en az 100 TL tutarında ürün yoktur.
Yada Prime üyesi değilsinizdir,eğer Prime üyesiyseniz,üyeliğim menüsünden Prime üyeliğiniz askıda olup olmadığını kontrol ediniz.
Şu linkten kampanyaya dahil ürünlerin çoğunu görebilirsiniz.
https://www.amazon.com.tr/b?ie=UTF8&node=26230537031

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 11 Mayıs 2021; 21:36:20 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F fatalrhymex
3 ay (444 mesaj)
Aradığınız sayfa mevcut değil hatası alıyorum< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

K Kobarsterm
3 ay (189 mesaj)
Market ürünlerini nasıl listeliyoruz bilem var mı ? Mesela tuvalet kağıdı market alışverişi değil mi ? Deneme amaçlı 100 liralık denedim, kabul etmedi ?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


M Meandroslu
3 ay (368 mesaj)
Yukarıdaki gibi resimi görünce üstüne tıkla çıkan listedeki ürünlerde geçerli az önce gördüm baktım çok ihtiyaç bir şey göremedim. Şimdi bir daha gıda kısmından bakıyorum bulamadım :)< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


4 4KabileReisi
3 ay (4 mesaj)
100/40 ile birleşince oran kaç oluyor? 100/60 olup 40 lira mı ödeme yapıyoruz yoksa 160/60 mi oluyor.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

O OkumadanAlma Konu Sahibi
3 ay (1902 mesaj)
Diğeri 40 TL indirim kampanyası değil, Garanti karta 40 TL bonus yükleniyor. Forumda konusu var,40 TL bonus kampanyası kriterleri bilinmeli ilk defa prime olmak ve üyeliği 3 ay iptal etmemek vs.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @4KabileReisi

4 4KabileReisi
2 ay (4 mesaj)
Tamamdir teşekkür ederim< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @OkumadanAlma

G gomez_10
2 ay (75 mesaj)
O kategoriden ürn atıyorum ama malesef kod uygulanmıyor. İlginç< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

O OkumadanAlma Konu Sahibi
2 ay (1902 mesaj)
Kampanya indirimini sepette zaten düştüyse kodu kabul etmez. Bir kontrol edin kodu kullanmadan indirimler zaten uygulanmış mı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @gomez_10

M mitescere
2 ay (558 mesaj)
Avantajlı bir şeyler var mı baktım tek tek de deterjan alıp stok yapılır belki o onun dışında işe yarar bir şey yok sanki.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

G gomez_10
2 ay (75 mesaj)
Hocam sepette de ındmedı malesef< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @OkumadanAlma

M mitescere
2 ay (558 mesaj)
Prime üyesi olunması kodun ilk kez kullanılacak olması 100 TL lik aşağıdaki ürünlerden alınması gerekiyor.

https://www.amazon.com.tr/b?ie=UTF8&node=26230537031< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @gomez_10

O OkumadanAlma Konu Sahibi
2 ay (1902 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Avantajlı bir şeyler var mı baktım tek tek de deterjan alıp stok yapılır belki o onun dışında işe yarar bir şey yok sanki.
Evet, şuan ürün bazında indirim ve fırsat pek görünmüyor. Seçili ürünlerin çoğunun fiyatı ya piyasa fiyatı yada piyasadan yüksek. Biz bu fiyatlar bazında Amazon ele almıyoruz zaten,biliyoruz ki Amazon bu o meşhur fırsat indirimlerini yapacak,biz de değerlendireceğiz.
Şuan bu kampanyaya dahil ürünlerin çoğunun fiyatları malesef uygun değil ama arada uygun ürünler var. Belki zamanını verip ince eleyip sık dokuyan ve bu ürünleri bulanlar olur ve acil ihtiyaçları vardır yararlanırlar diye kampanyanın bilinmesinin birilerinin işine yarayacağını düşünerek burada paylaştım.
Mesela şu ürün piyasaya göre Amazonda şuan fırsat iyi fiyat ve bu ürünün ( Lipton Signature Royal Ceylon Dökme Çay) sevenleri,tüketenleri ve indirim takipçileri çok. Acil ihtiyacı olan olur,hem dışarı çıkmadan marketlerde sıraya girmeden kapılarına teslim hemde daha ucuza alırlar diye düşündüm. Hem ürün bazında indirim fırsat var,hem bu üründen 5 paket alındığında ayrıca 20 TL indirim düşecek ve kesinlikle piyasada marketler indirimli fiyata bile satsalar Amazondan daha iyi fiyata bulunamaz 20 TL indirim de uygulandığında.
Ben de seylan çay sevmem ama normal çayın demlenmesine çökmesine yakın bundan 3-4 çay kaşığı atınca çok daha hoşuma giden bir dem oluşuyor. Çay paketinde 6 ay durunca daha iyi dem veriyor,bu çay ürünleri fırsat olunca alınıp depolanması iyidir.
Bu gibi birkaç ürün daha var hem fiyatı indirimli ve fırsat,hem de 100 TL tutarında sepet yapılınca 20 TL indirim ayrıca yansıyan. Sadece örnek.
Lipton Signature Royal Ceylon Dökme Çay 130G
https://www.amazon.com.tr/Lipton-Signature-Royal-Ceylon-D%C3%B6kme/dp/B08QTXVPKB
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 12 Mayıs 2021; 19:39:45 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R rudolfo3639
2 ay (299 mesaj)

H HBA61
2 ay (137 mesaj)
Evet, ben kullandım.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @rudolfo3639

S snomask
2 ay (1403 mesaj)
link hata veriyor gibi görünüyor ama linke tıklamayın. forumun eklediği saçma tag'ler yüzünden link 404 hatası veriyor.
linki kopyalayıp tarayıcıda o şekilde açarsanız sorunsuz çalışıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @fatalrhymex
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.