Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
118
Cevap
0
Tıklama
253
Öne Çıkarma
Cevap: ülkenin koca bir hindistana dönüşmesi (7. sayfa)

A albequerr
8 sa. önce (3 mesaj)
İnşaat, makine patladı zaten. Bunlardan kötü olmaz. İnşaat 2017 de 13 bin kontenjana kadar almıştı. 10 binle bilgisayar patlamaz. 3 inşaat mühendisini istihdam etmek için 1 milyon TL yatırım gerekiyor en az. Bilgisayarcı bu işin hem işçisi, hem mühendisi. O yüzden makineye ,inşaata, ee ye kıyasla bilgisayar Şahinle Mercedes arasındaki fark gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @E.R.W.

E E.R.W.
2 sa. önce (3657 mesaj)
Hayal aleminde yaşıyorsun.10000 tane pc mühendisini almanya bile istihdam edemez kendinizi kandırmayın.
T thevictorious Konu Sahibi
2 sa. önce (1 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: albequerr

Eskiden gerçekten bilgisayar seçen tipler marjinaldi. Ortak mühendislik derslerinden de tanıdığım kadarıyla;
-Tek kişilik hobileri olan, sosyal ortamları sevmeyen, kulaklıkla gezen , kendi hallerinde insanlardı. O kadar fakültede kavga hır gır çıkmıştır bir kere bile bilgisayarcılar bu işlerin içinde görmedim. İsteyerek ve severek bu bölümü seçmişlerdi. Çok da kazansa az da kazansa bu işi yapacak tiplerdi.
2010 larda durumlar böyleydi.
evet hocam o günlerde genç olmayı çok isterdim. çocukluğumu hatırlıyorum henüz üniversite nedir bilmezken ailemin işyeri ortamında falan dönerdi muhabbetler. herkesin çocuğu eksiksiz ya tıpçıydı ya hukukçu. gözlüklü uzun saçlı bir genç hariç. o bilgisayara gidiyordu, herkes ''manyağa bak yahu'' modundaydı. tost makinası kalınlığında laptopuyla gezinirdi. muhtemelen o güzel adamlar piyasada işten anlayan toplam 3 kişi varken tüm piyasayı elden geçirdiler. muhtemelen şimdi great lakes kıyısındaki evinde kokteylini yudumluyordurlar. o dönemler

-ne biliyorsun
+bilgisayar biliyorum
-yarın gel başla

şeklinde işe alımlar dönüyordu. şimdi 3 yüksek lisans 8 doktora yaptım üzerine 20 tane mikroçip icat edip tek parmak üzerinde ters durdum diye cv götürünce size döneceğiz biz prosedürü uygulanıyor. kontrolsüz nüfus artışı her şeyin suyunu çıkardı sanırım. birisi şu dünyaya çekidüzen versin.
P Penanggalan
2 sa. önce (4680 mesaj)
norveç nasıl oldu hocam iş teklifi mi aldınız ?
Bu mesajda bahsedilenler: @{engineer}
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.