Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
62
Cevap
0
Tıklama
120
Öne Çıkarma
Cevap: Ülkemdeki Altını Niye Hollandalı Alıyor? (Kazdağları) (4. sayfa)

M
MaSSive
2 hafta (4209 mesaj)
Tam detayını hatırlamıyorum ama, nasıl kafana göre karşılıksız para basamıyorsan, global anlamda altın Borsası diye birşey var , bir başka deyişle kendi madenin , rezervin olsa bile kafana göre altın çıkaramazsın, çıkarttırmıyor adam sana. Dünya genelinde, belli kriterleri var bu değerli madenciliğin.Ha ben çıkaramıyorsam, başkasının kaymağını götürüp , rezervleri deve de kulak hesabı , bu Ülke'nin diğer değerleri gibi hiç etmelerine üç kuruşa, benden sonra tufan diyip günü kurtarmak adına müsade ettikleri gerçeğin ta kendisi.
Resmen şuna benziyor bu, senin 100 milyonluk çekin var, bunu bilşyorsun ki tahsil edemiyorsun, ya da zamanında tahsil edemeyeceksin , paraya sıkışmışsın, çeki 10 da birine kırdırıyorsun.
Bunların yaptığı tam da bu.Ama 5 miyarlık dolarlık altın çıkarmalarına karşılkk 100 milyon dolar komedi resmen.Bu Altın rezervlerini peş keş çekmenin karşılığı olarak birileri, tıpkı diğerleri gibi avantasız iş yaptırmaz. Sözde 5 milyar dolarlık altın çıkarmaya karşılık, Devletin kasasına girecek olarak gösterilen 100 milyon dolar sadece işi kılıfına uydurmak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 14 Ağustos 2019; 0:51:39 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C
clopin
2 hafta (5894 mesaj)
Para nasıl aklanacak başka türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D
Deniztns
2 hafta (1962 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: karafetva

Kabul etmiyoruz. Milletimizin malı hiçbir şahsa emanet olunamaz. Hem neden şahabeli bir hollanda masalı çıksın ortaya? Sahibinin Türk olmasını temenni edeceğimize, vatanımızdan bir Türk'e yptıralım???

Bu işin sadece işçiliği için iş ücreti istenebilir. Altın devletimizindir. Aksini iddia, düşmana haraç vermeyi kabul eden bir ganimey-t teslimiyetidir. sömürgecilik gibi...
Ben durumu aklamak icin yazmadim ki. Bilakis kumpasi ayyuka cikarmak icin yazdim.. Oradan paralar offshorelara aktariliyor.. Peki kim bunlar??? Kim olacak tabi ki eski FETO culer!! Ha bu arada bu FETO culerin Hollanda bagintilari acayip fazla.. Yapilan yurdun malini hortumlamak. Hortumlayan da yine kendileri...
K
karafetva
2 hafta (1548 mesaj)
şeytan şeytandır. ama biz de kahramanız. Nasıl Menderes Erbakan merkez bankasınn hisselerini Türk Milleti'ne aldıysa, şimdi de altın rezervimizi KAFAMIZA GÖE çıkarırız. Yoksa hiç ellemesin daha iyi?

Ayrıca daha yunanistanı italyayı vuracağız.... Biz böyleyiz..
Bu mesajda bahsedilenler: @MaSSive

K
kartal172
2 hafta (785 mesaj)
Beyinler de AMpul olmuş. Yapacak bir şey yok. İçi boş, aynı susaklar gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D
Deniztns
geçen hafta (1962 mesaj)
Kazin ayagini birebir soyleyince herkes SUS-PUS.... Ne feto yalayicilar ne de muhalif gozuken troller ADAM degilsiniz. Bu yaptiklariniz er veya gec sizden cikmaz saniyorsunuz.. Goreceksiniz.