Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
9
Cevap
263
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ücretli otoyol ile ilgili.

R RoadMonster Konu Sahibi
8 yıl (486 mesaj)
İyi akşamlar arkadaşlar. Bir sorum olacaktı. Çanakkaleden Kuşadasına gideceğim. İzmire gidip gelmişliğim var ancak sonrasında ücretli otoyol giriyor devreye sanırım. Ben ufak şehirde yaşadığım için kgs, egs falan yok bende. Nasıl girerim geçerim. Bana yardım edebilir misiniz ?
İ infidel
8 yıl (3348 mesaj)
HGS almalısın, kgs kaldırıldı, ogs için bankaya müracaat etmen lazım. Ama hemen hemen her PTT bayisinden HGS alabilirsin. Aldıktan sonra içerisine ne kadar lazım olacaksa o kadar kredi yüklettirirsin.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

R RoadMonster Konu Sahibi
8 yıl (486 mesaj)
Ogs uzun iş imiş. Anladım teşekkür ederim HGS için gideyim sabah erkenden postahaneye bi sorayım ne gerekiyor diye. Gerçi bi gidiş için birde dönüş için kullanıcam sadece. yapıştırmam camın önüne koyarım sanırım :)
Bu mesajda bahsedilenler: @themanyax

R RoadMonster Konu Sahibi
8 yıl (486 mesaj)
Yarın pazar yahu. :D
Bu mesajda bahsedilenler: @themanyax

İ infidel
8 yıl (3348 mesaj)
Benimki ruhsatta yapışık, okuyor heryerden sorun olmuyor. Otoyol girişlerinde PTT şubeleri mevcut, en azından burada istanbulda çok var. Bir soruşturun mevcutmu orada da.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S Serpus
8 yıl (780 mesaj)
Çoğu benzin istasyonunda bulabilirsin hgsyi
R RoadMonster Konu Sahibi
8 yıl (486 mesaj)
Otoyol girişlerinde ptt varsa problem değil. Fakat araba benim değil babamın üstüne. O ruhsata benim kimlikle alabilirmiyim ki ?
Bu mesajda bahsedilenler: @themanyax

İ infidel
8 yıl (3348 mesaj)
quote:

HGS gişelerinden geçiş ihlali yapılması durumunda ise; geçiş yapılan plaka üzerine 7 (yedi) gün içinde HGS abonesi (yeni abonelik) olunması durumunda cezalı geçiş ücreti uygulanmamaktadır.


Bence bas git, döndüğünde halledersin. En mantıklısı bu olur.

Edit: Shell istasyonlarında da satılıyormuş. Burada neler gerektiği yazıyor.http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions/money-club.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infidel -- 4 Ağustos 2013; 0:39:16 >


P P.O.B.
8 yıl (312 mesaj)
İzmir'de çevre yoluna gireceksin Çiğli tarafından,Aydın tarafına devam et Pınarbaşı'nı geçtikten sonra Gaziemir-Buca yol ayrımı var,uzun bir rampanın sonunda oradan ayrıl,sonra hava limanı,aydın diye yönlendirir zaten tabelalar,Gaziemir'in içinden yol alarak Selçuk istikametine devam ediyorsun bu yol parasız olan yol.

Bir kez kullanım için alma boşuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P.O.B. -- 4 Ağustos 2013; 0:40:14 >


P P.O.B.
8 yıl (312 mesaj)
https://maps.google.com/

Yol tarifi al>Çanakkale-Kuşadası>seçenekleri göster>ücretli yolları kullanma de güzergahı çıktı al eline git.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.