Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
14
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Ubisoft, açık dünya Star Wars oyunu duyurdu

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
2 ay (4397 mesaj)Yayıncılığını Assassin's Creed oyunlarından tanıdığımız Ubisoft'un yaptığı, geliştiricliğini ise Massive Entertainment'ın yaptığı açık dünya Star Wars oyunu duyuruldu.Ayrıca Bkz.Cyberpunk 2077'nin çevrimiçi moduna dair detaylar sızdırılmış olabilir; GTA V tarzı soygun görevi var!Dün duyurulan Indiana Jones oyununun ardından Lucasfilms Games, bu sefer de Ubisoft ile anlaşma yaptıklarını açıkladı ve yeni oyunları olan açık dünya Star Wars oyununu da duyurdu. Oyunun geliştiriciliğini The Division'dan tanıdığımız geliştirici stüdyo Massive Entertainment üstlenecek. Oyunun yaratıcı yönetmenliğini The Division 2 ve The Crew yönetmeni olan Julian Gerighty üstleniyor.Proje henüz geliştirme aşamasının çok başında, hatta o kadar başında ki hâlâ işe alım yapılıyor. Oyun Snowdrop Engine grafik motorunu kullanacak. Açık dünya türünde olacak olan oyun, 8 yıl sonra Electronic Arts tarafından yayınlanmayan ilk oyun olacak.Ubisoft CEO'su Yves Guillemot, Star Wars evreninin kalıcı parçası haline gelecek olan yeni dünyalar, hikayeler ve karakterler yaratacaklarını söyledi. Oyunun ne yazık ki şu an için sadece bu kadar detayı biliniyor. Dediğimiz gibi gelişim aşamasının henüz çok erken aşamasında oyun.
Kaynak:https://www.gematsu.com/2021/01/ubisoft-and-massive-entertainment-announce-open-world-star-wars-game

 Haberi Portalda Gör


C Chromer
2 ay (887 mesaj)
Bu heyecan yaratma olayının suyunun çıktığını düşünüyorum özellikle Cyberpunk 2077 ile beraber. Bir oyunun çıkacağına dair haber alıyorsun 5-6 sene bekliyorsun. Kim bilir bu ne zaman çıkacak.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R renega
2 ay (863 mesaj)
star wars battlefront 2 varken buna bakmam


Bu mesaja 2 cevap geldi.

K keremec
2 ay (3927 mesaj)
Heyecan yaratma olayı yok şu an. Lucasfilm Games markasını duyurulduğu için bu haberler daha şimdiden karşımıza çıkıyor. Önce Bethesda şimdi de Ubisoft. Büyük ihtimal başka markalardan da duyurular gelecek önümüzdeki günlerde.
Bu mesajda bahsedilenler: @Chromer

B Bloodin
2 ay (2672 mesaj)
Hem de yarın Celebration Edition herkese bedava olacakken :)
Bu mesajda bahsedilenler: @renega

T TncyKrmn
2 ay (1980 mesaj)
Snowdrop Engine aptal oyun motorundan vazgeçsinler artık. İşlemciyi deli gibi sömürüyor.

Ubisoft Division ve Ghost Recon oyunlarını severim , loot bazlı oyunlar bana keyif veriyor. Coop star wars oyunu mükemmel olur benim için.

Pre order yapmam ama division kafasında olursa anında alırım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S SEO19ProjectManager
2 ay (10306 mesaj)
canım turşu çekti :D
J jem991
2 ay (364 mesaj)
İşlemciyi yoran oyun motoru değil ne yazıkki denuvo dediğimiz hacklenmesin diye kullandıkları yöntem
Bu mesajda bahsedilenler: @TncyKrmn

O onurfredy
2 ay (869 mesaj)
Massive yaparsa guzel yapar
M Manhunt Three
2 ay (1047 mesaj)
Snowdrop motoru en iyi oyun motorlarından biri. En azından görsel ve fizik motoru olarak Jedi Fallen Order'dan daha iyi bir oyun olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 13 Ocak 2021; 22:13:9 >


M Medullitus
2 ay (257 mesaj)
Türkçe olsa süper olur
A Artizt
2 ay (5177 mesaj)
Ubi oyunu zaten en erken 2023te gelebilecek Disney-EA arasindaki anlaşmadan dolayı, yani 3 sene daha BF2 oynayabilirsin...Kaldı ki Ubi openworld oyun yapacak, multiplayer odaklı BF2 ile aynı türde de değil.
Bu mesajda bahsedilenler: @renega

B BREATH
2 ay (750 mesaj)
Oyuncuların hepsinin "türk oyuncular Birliği" adlı bir grupta birleşip üst seviye tüm oyunları türkçe çıkarttırma için baskılar yapması gerektiğini düşünüyorum.
B BalkanGöçmeniBirBey
2 ay (657 mesaj)
bu star wars , yüzükler efendisi ve harry polter e izlemedim gitti.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: avmevsimizamanıD DH Misafiri
2 ay (70186 mesaj)
harry potter izleme kitaplarını oku onlar daha iyiDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.